چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان: توزیع بیش از یک هزار و هفتصد افطاری ساده توسط جمعیت هلال احمر استان گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در راستای اجرای طرح تهیه ۸ هزار افطاری ساده گرامیداشت ۸ هزار شهید استان تاکنون یک هزار وهفتصد و ۳۰ افطاری ساده در سراسر استان تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور با اشاره با مشارکت در توزیع افطاری ها بیان کرد: این افطاری ها با مشارکت اعضاء، داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر در شبهای ماه مبارک رمضان جهت اطعام نیازمندان، اعضای هلال احمر و مسافران توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار کرد: تهیه و برپایی این سفره های افطاری با مشارکت ۱۲۷ تن از اعضاء، داوطلبان و خیرین بود.

⭕️ بیش از ۷۶۲ میلیون ریال کمک به نیازمندان توسط هلال احمر گیلان

ولی پور ضمن اشاره به طرح همای رحمت اذعان داشت: با مشارکت خیرین و داوطلبان در راستای اجرای طرح همای رحمت از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۶۴ سبد کالا و کمک به مبلغ ۷۶۲ میلیون ریال بین نیازمندان و خانوارهای کم برخوردارتوزیع شد.

وی افزود: این کمک ها توسط ۱۵۲ خیر و داوطلب جمع آوری و در قالب سبدهای کالا هر یک به ارزش ۱۲۰ هزار تومان در اختیار خانوارهای کم برخوردار قرار گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه بیش از دو هزار نفر از این کمک ها بهره مند شدند، خاطرنشان کرد: سبدهای غذایی شامل برنج، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر، خرما و پنیر بود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …