چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان: به‌ زودی مجوز فعالیت تمام پایگاه‌های خبری صادر می شود

همای گیلان:فیروز فاضلی ظهر امروز در همایش تجلیل از خبرنگاران گیلان در مجتمع خاتم‌الانبیا(ص) این شهر با تبریک به فعالان عرصه خبر اظهار کرد: فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر دشوار اما ماندگار است.

axe14209

وی با اشاره به عملکرد رسانه‌های استان اظهار کرد: بنده با افتخار می‌گویم که مطبوعات گیلان از بسیاری جهات برتر هستند و این موضوع را مدیون تلاش شبانه‌روزی جامعه خبرنگاری استان هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه تجربه‌های فرهنگی در کشور بسیار بوده است، تصریح کرد: دو تجربه بزرگ فرهنگی در کشور اتفاق افتاد که با همدلی به نتایج بسیار مطلوب دست یافت.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی نخستین تجربه فرهنگی بود که در آن تمام جناح‌ها و نگاه‌ها با اتحاد و همدلی به پیروزی رسیدند و دومین تجربه فرهنگی نیز حضور در جنگ تحمیلی بود که با تمام کاستی‌ها توانستیم با همدلی بین گروه‌ها مشکلات را برطرف و در مقابل تمام قدرت‌های استکباری جهان مقابله کنیم.

فاضلی؛ بیکاری را درد مشترک مردم و مسئولان استان دانست و اظهار داشت: هر کس در هر مقام و موقعیت که دلسوز استان است باید برای برطرف کردن بیکاری بکوشد.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در زمینه تبلیغ برای جذب سرمایه‌گذار از طریق مطبوعات محلی خاطرنشان کرد: این امر می‌تواند موجب کاهش بیکاری و فقرزادیی در استان شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه جذب سرمایه‌گذار به معنای تبلیغ نظام سرمایه‌داری نیست، یادآور شد: اگر رسانه‌ها با قلم شیوای خود در جذب سرمایه‌گذار برای گیلان بکوشند بسیاری از  کاستی‌ها به ویژه معضل بیکاری برطرف می‌شود.

وی با اشاره به باز پس‌گیری شکایات علیه رسانه‌های محلی گیلان خاطرنشان کرد: استاندار گیلان در نامه‌ای به تمام ادارات اعلام کرد که شکایات خود علیه رسانه‌های استان را پس بگیرند و آن را منتفی کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: به‌زودی مجوز فعالیت تمام پایگاه‌های خبری که در تلاش برای گرفتن مجوز فعالیت هستند صادر می‌شود./خزرآنلاین

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …