چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان خبرداد آغاز تشکیل پرونده استخدام دانشجو معلمان ورودی ۹۲ در گیلان

 همای گیلان:مهدی حاجتی در مراسم تقدیر از معلمان نمونه ناحیه یک و دوی رشت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه آموزش و پرورش گیلان وظیفه تربیت ۴۰۰ هزار دانش آموز را برعهده دارد،اظهار کرد: ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش با توجه به نظام جدید آموزشی باید مورد توجه قرار گیرد.139212091403492692229453

وی معلم را صاحبان اصلی نظام تعلیم و تربیت دانست وافزود: باید فضای پرسشگری و نقادی در آموزش و پرورش مهیا شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید اختیار داشته باشند تا مسائل را مطرح کنند گفت: باید یک آموزش  و پرورش پویا و خلاق داشته باشیم.

حاجتی معلمان را طلایه داران تفکر دینی و انقلابی عنوان کرد و افزود: آنچه که امروز مفقول مانده و باید آن را احیا کنیم تکریم از مقام معلم است.

وی با اشاره به آیات قرآن تصریح کرد:قرآن کریم از مقام تجلیل می کندو معلم را مورد اکرام قرار می دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تاکید بر ایجاد ارتباط دوسویه بین معلمان و دانش آموزان تصریح کرد:کار آموزش کاربردی و کارشناسی است.

حاجتی تصریح کرد: تمام دانشجو معلمان سهمیه گیلان ورودی سال ۹۲ باید  مدارک مورد نیاز خود را با توجه به محل سکونت برای تشکیل پرونده استخدامی به یکی از ادارات آموزش و پرورش تعیین شده  ارسال کنند.

فرماندار شهرستان رشت نیز در این مراسم با بیان اینکه توجه به مشکلات معلمان در مدارس از لحاظ ساختار ،اجرا و صنفی مورد توجه است،اظهار کرد:تا آنجا که در توان داریم برای حل مشکلات معلمان تلاش می شود.

سید عیسی مهدوی با اشاره به اینکه ارتقا فرهنگ سرآغاز توسعه اقتصادی است،گفت:معلمان پای گذار و تعلیم دهنده انسان هایی هستند که روی پای خود می ایستند و چرخه اقتصاد را به حرکت در می آورند.

وی تقویت روحیه خود باوری در سایه رهنمودهای معلمان را مورد تاکید قرارداد و افزود: در شرایطی که هجمه های دشمنان اعتقاد و ایدئولوژی اسلامی را تهدید می کند نقش معلمان بسیار حائز اهمیت است./تسنیم

About

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …