چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیر کل صمت گیلان: پلمپ انبار یک فروشگاه بزرگ در رشت


همای خبر/مدیرکل صمت گیلان گفت: با توجه به آغاز تشدید بازرسی ها در استان گیلان طی بازرسی های بعمل آمده، انبار یک فروشگاه بزرگ در رشت به دلیل احتکار کالای قاچاق و استفاده از مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته پلمپ شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری ضمن اعلام این خبر گفت: طرح بزرگ تشدید نظارت و بازرسی در کل استان گیلان که با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و همکاری اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، شرکت شهرک های صنعتی و سایر دستگاه های مرتبط برگزار گردید در روز دوم این طرح نظارتی در مرکز استان، تخلف یک فروشگاه بزرگ محرز و پلمپ گردید.
وی تصریح کرد: علت پلمپ این فروشگاه و انبار آن کشف مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از جمله کشف ۲۵۰ بطری نوشیدنی و ۷ تن چای تاریخ مصرف گذشته و همچنین کشف مقادیر زیادی شکر و کالاهای آرایشی بهداشتی قاچاق می باشد و سایر موارد تخلف این فروشگاه همچنان در دست بررسی می باشد.
مدیرکل صمت گیلان با قدردانی از بازاریان دلسوز و زحمتکش استان؛ به محتکران، گران فروشان و سایر متخلفان بازار هشدار داد: بدون هیچ گونه اغماضی با آنها به شدت برخورد میکنیم و سامانه ۱۲۴ برای تماس و گزارش مردم شبانه روزی فعال و پاسخگو است و یقیناً در رسیدگی به گزارشات و شکایات از حق مردم نخواهیم گذشت.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …