چاپ مطلب چاپ مطلب

مراسم تجلیل از کارگران نمونه در سالن همایش شهرداری لاهیجان برگزار شد

همزمان با روز شوراها و در آستانه روز جهانی کار و کارگر، مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرستان لاهیجان در سالن همایش شهرداری برگزار شد.
همای گیلان، به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، این مراسم با حضور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، ناظر گمرکات استان گیلان، فرمانده سپاه ناحیه، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مدیران ادارات و کارگران شهرداری و کارگران نمونه شهرستان در سالن همایش شهرداری لاهیجان برگزار شد.
مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان در این مراسم ضمن تبریک روز شورا گفت: با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر، آغاز چند پروژه در کوتاهترین فرصت برای شهر زیبای لاهیجان را نوید می دهم.
وی افزود: لاهیجان همیشه میزبان اولین ها بوده است و هرسال جشنواره های متعددی در شهر برگزار می شودکه نشان از حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همت همه همکاران و عزیزانم در مجموعه شهرداری دارد.
شهردار لاهیجان گفت: اکنون زمان همدلی و همراهی و استفاده از خردجمعی است تا بتوانیم برای مردم شهر زیبای لاهیجان که شایسته بهترینها هستند، بهترین ها را فراهم کنیم و هیچ اتفاقی بدون مشارکت مردم شریف لاهیجان وحمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر صورت نخواهد گرفت.
وی با تقدیر از زحمات کارگران در بخش های مختلف و به خصوص کارگران پرتلاش شهرداری گفت: کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند که با زحمت خود نان حلال کسب می کنند و در خدمت پیشرفت و آبادانی کشور خود هستند.
فرماندار لاهیجان در این مراسم گفت: باید برای حوزه فعالیت خود، خانواده، مسئولیت و اجتماعی که در آن زندگی می کنیم، خروجی و عایدات مثبت داشته باشیم.
اسماعیل میرغضنفری افزود: در ادیان مختلف خصوصا اسلام برای کارگر اهمیت خاصی قائل شده اند و اهمیت کارگر آنقدر بالا است که پیامبر اکرم(ص) دست کارگران را می بوسید.
وی گفت: دولت در کنار ملت و همه در مجموعه ای به نام حاکمیت و نظام اسلامی در حال تلاش برای بهتر شدن شرایط و جبران زحمات کارگران هستیم.
فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان نیز در این مراسم ضمن تبریک روز شورا و هفته کارو کارگر گفت: دنیای استکبار همه نیروهایش را بسیج کرده تا به ما ضربه بزند و سربازان این جنگ با دنیای استکبار شما کارگران هستید.
سرهنگ حسینی در ادامه گفت: از ۶۵۰ شهید شهرستان لاهیجان ۴۰ شهید از شهدای کارگری هستند که امیدوارم یادبود و تجلیلی در شأن این عزیزان داشته باشیم.
سخنگوی شورای اسلامی شهر در این مراسم گفت: یکی از سرمایه های یک کشور نیروی انسانی است. اگر نیروی انسانی نباشد هیچ تولیدی نخواهیم داشت و زندگی روال عادی خود را از دست داده و به کندی پیش می رود.
جواد نجار تمیزکار افزود: رسیدگی به وضعیت معیشتی کارگران در اولویت برنامه های شهردار محترم است و کارگران شهرداری بدون ریا و بدون توقع و به دور از هرگونه نمایشی در راه خدمت به شهروندان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی افزود: امیدوارم در سال جدید درباره وضعیت معیشتی کارگران قدمهای مثبتی برداریم.
در ادامه، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته کار و کارگر و تشکر ویژه از شهردار پرتلاش و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان برای برپایی این مراسم گفت: اگر می خواهیم با استکبار جهانی مبارزه کنیم باید نگاهی به استعدادهای درون کشور داشته باشیم و مورد حمایت قرار دهیم.
بشردوست افزود: به پاس زحمات و حمایت های اعضای محترم شورای شهر در طول سال و به نمایندگی از آحاد ملت و کارگران عزیز شهر، لوح تقدیر تقدیم اعضای شورای اسلامی شهر خواهد شد.
در ادامه از کارگران نمونه شهرداری و واحدهای صنعتی شهرستان لاهیجان با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد.
اجرای استندآپ کمدی و موسیقی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …