چاپ مطلب چاپ مطلب

مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری رشت برگزار شد

مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری رشت برگزار شد

به مناسبت پاسداشت روز کارگر مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری رشت در نمازخانه شهرداری مرکز برگزار شد.

همای گیلان، به گزارش واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، به مناسبت ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرداری رشت با حضور سرپرست شهرداری رشت، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و مدیران شهرداری در نمازخانه شهرداری رشت برگزار شد.

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در این مراسم با تبریک روز کارگر و قدردانی از زحمات کارگران زحمتکش شهرداری در حوزه های مختلف اظهار کرد: همواره مجموعه شورای اسلامی و شهرداری رشت برای پرداخت مطالبات کارگران دغدغه مند بوده و برای رفع مشکلات آنان همواره تلاش می کنند.

 

سرپرست شهرداری رشت تصریح کرد: پرداخت حقوق کارگران همواره در اولویت ما بوده است و امیدواریم مشکلات این قشر زحمتکش به حداقل رسیده و حقوق آنان با کمترین زمان ممکن پرداخت شود.

امیر حسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این مراسم با اشاره به اینکه در زندگی شرایط کاری زیادی را تجربه کرده ام گفت: مدیران باید در شرایط کارگران قرار گرفته تا بتواند مشکلات آنان را درک کنند.

 

وی با اشاره به تذکرات شورای پنجم بر پرداخت مطالبات کارگران شهرداری اذعان داشت: نباید اختلاف تراز مالی کارگران با سایر اقشار زیاد باشد و این موضوع عزم جدی مدیران شهرداری را می طلبد.
 

رئیس شورای اسلامی رشت در ادامه بیان داشت: مجموعه شورای اسلامی همواره تاکید کرده پرداخت حقوق کارگران شهرداری در اولویت قرار گیرد و در مدیریت هزینه ها به گونه ای برنامه ریزی شود تا پرسنل شهرداری راضی باشند.

علوی با اشاره به بودجه ۲ میلیارد تومانی برای بیمه تکمیلی کارکنان و کارگران شهرداری اظهار کرد: با مصوبه شورای اسلامی مقرر شد ۵۰ درصد بیمه تکمیلی کارگران بخش حجمی را شهرداری تقبل کند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مدیریت شهرداری با ۴ هزار پرسنل آسان نیست ابراز امیدواری کرد با تعیین شهردار رشت در آینده نزدیک شرایط مناسبت تری برای شهروندان و کارکنان شهرداری رقم بخورد.

 

محمد حسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت در این مراسم اظهار کرد: کارگران در سرما و گرما زحمات زیادی می کشند.

وی با اشاره به پرداخت کارت هدیه به مناسبت روز کارگر عنوان داشت: برای پاسداشت زحمات کارگران در شب یلدا و ایام عید نیز کارت های هدیه برای کارگران شهرداری درنظر گرفته شد در حالی که در سال های گذشته این اقدامات انجام نمی شد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی رشت تاکید کرد: نباید به هیچ به عنوان حق کارگران و بیت المال ضایع شود و کسانی که حق کارگران را ضایع می کنند باید به شدیدترین مجازات برخورد شود.

علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری در این مراسم با تبریک روز جهانی کار و کارگر اظهار کرد: خودم را جزو طبقه کارگر می دانم، کارگر هستم و کارگر خواهم ماند و هرگز گذشته خود را فراموش نمی کنم.

وی با اشاره به زحمات و تلاش های شبانه روزی کارگران برای حفظ و نگهداری شهر گفت: امیدواریم با حمایت اعضای شورای اسلامی بتوانیم آینده بهتری برای کارگران رقم بزنیم.

وی با عذرخواهی از مشکلات کارگران و پرداخت گاها با تاخیر حقوق آنان گفت: ما مسئولان جایگاه خود را قدردان زحمات شما کارگران هستیم و امیدواریم وعده های خود را در برابر شما عملی کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت خاطرنشان کرد: امسال هزینه مراسم جشن روز کارگر در قالب کارت های هدیه به کارگران شهرداری پرداخت خواهد شد.

در ادامه مراسم، از کارگران نمونه شهرداری در حوزه های مختلف فضای سبز، پاکبانان در سطح مناطق و سازمان های شهرداری با حضور سرپرست شهرداری رشت، رئیس و جمعی از اعضای شورا و مدیران شهرداری تجلیل به عمل آمد.

 
 
 
 
 

About عطیه نصرتی

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …