چاپ مطلب چاپ مطلب

منتخب اول مردم رشت ؛ به امید خدا شهردار ماندنی است! / با جرات میگویم که دکتر نصرتی یکی از شهرداران موفقی است که شهر رشت به خود دیده است و نباید چنین سرمایه ای را از دست دهیم / عده ای جشن گرفتند و گمان کرده اند که می توانند شهردار انتخاب کنند!

این روزها شهر رشت منتظر یک تصمیم مهم است، تصمیمی که یا با ماندن دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت ختم به خیر خواهد شد و یا اینکه نصرتی عطای شهردار ماندن و همکاری با شورای پنجم که این اواخر برخی اعضای آن بهانه گیر هم شده بودند را به لقایش می بخشد و سمت معاونت توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری های کل کشور را میپذیرد و راهی تهران خواهد شد.

 

همای گیلان، احمد رمضانپور نرگسی در گفت و گویی با تابناک به بررسی اجمالی این موضوع و مضرات رفتن احتمالی شهردار رشت سخن گفت.

منتخب اول مردم رشت در انتخابات شورا اظهار کرد: شاید بنا به ضرورت به طور میانگین در دوره های گذشته شهر رشت هرچند ماه شاهد انتخاب یک سرپرست و شهردار بود و در این حالت هیچ برنامه و چشم اندازی را نمیتوان متصور بود.

رمضانپور تصریح کرد: در شورای پنجم با جلساتی که با دوستان داشتیم به این نتیجه رسیده بودیم که شهردار رشت باید ۴ ساله انتخاب شود تا مردم رشت آثار بقای مدیریت را به خوبی ببینند و همانطور که همه در جریان هستید دکتر نصرتی با اخذ تمام آرا و با ۱۱ رای شهردار رشت شد.

عضو شورای شهر رشت گفت: در اثنای انتخاب دکتر نصرتی به ایشان تاکید کردم که شهردار ما ۴ ساله است و سوالی را مطرح کردم که آیا در صورت موافقت ادامه همکاری شورا و داشتن پیشنهادهای مختلف همکاری برای شما، چه تصمیمی خواهید گرفت که نصرتی پاسخ داد آمده ام در شهر رشت بمانم.

رمضانپور ادامه داد: من شاهدم که همان اوایل انتخاب دکتر نصرتی به عنوان شهردار رشت پیشنهاد معاونت توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری های کل کشور به وی شده بود و این چیز جدیدی نیست و حتی از شهرداری کرج و یکی از مناطق آزاد هم آمده بودند و از ایشان دعوت به همکاری کردند که دکتر نصرتی رشت را انتخاب کرد.

شهردار اسبق رشت افزود: در جلسه ای که اخیرا اعضای شورا با دکتر نصرتی داشتیم،مسائلی مطرح شد ازجمله خانواده و فشارهایی بعضا از داخل و بیرون مجموعه که این روزها به خوبی شاهدیم که عده ای جشن گرفتند و گمان کرده اند که می توانند شهردار انتخاب کنند اما به همه می گویم که به امید خدا شهردار رشت ماندنی است.

رمضانپور نرگسی در پایان خاطرنشان کرد: با جرات میگویم که دکتر نصرتی یکی از شهرداران موفقی است که شهر رشت به خود دیده است و نباید چنین سرمایه ای را از دست دهیم.

 

منبع: تابناک

About عطیه نصرتی

Check Also

طی حکمی ؛ خانم فرشته رحمانی مربی و داور کاراته گیلان به عنوان رئیس هیات کاراته بسیج شهرستان ماسال منصوب شد

طی حکمی ؛ خانم فرشته رحمانی مربی و داور کاراته گیلان به عنوان رئیس هیات …