چاپ مطلب چاپ مطلب

مکان احداث پروژه پارک آبی رشت نیازمند بازنگری است

عضو شورای اسلامی شهر رشت به بازنگری مجدد پیرامون مکان احداث پروژه پارک آبی در جنب آرامستان رشت تاکید کرد.

?به گزارش همای گیلان- فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه موافق حضور و جذب سرمایه گذار در پروژه های عمرانی شهر هستیم اظهار کرد: مطالعات مربوط به پروژه پارک آبی در رشت در دوران فعالیت شورای سوم انجام شد و در اوایل فعالیت شورای چهارم اجرای این پروژه به تصویب رسید.

وی با تاکید بر اینکه یقینا پروژه پارک آبی موجب شور و نشاط در جامعه و جذب گردشگر می شود بیان کرد: یقینا به واسطه فوت افراد در آرامستان ها فضایی توام با غم و اندوه حاکم است و همجواری پروژه پارک آبی رشت با آرامستان می تواند موجب بروز مشکلات فراوانی شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت به مکان قبلی در نظر گرفته شده به منظور اجرای پروژه پارک آبی رشت اشاره کرد و گفت: بر اساس مصوبه شورای چهارم قرار بود پروژه پارک آبی در زمینی واقع در پشت بیمارستان آریا احداث شود و در حال حاضر علت تغییر مکان این پروژه مشخص نیست.

شیرزاد با اشاره به اینکه تصمیمات اشتباه بازخوردهای منفی اجتماعی به همراه دارد افزود: خانواده ای که به واسطه فوت یکی از عزیزانش در آرامستان حضور پیدا می کند تحمل شنیدن صدای خنده و موزیک و … را ندارد و همجواری پروژه پارک آبی با آرامستان یقینا موجب بروز ناهنجاری و گلایه شهروندان می شود.

?وی با تاکید بر اینکه در اجرای پروژه ها باید تمامی جوانب در نظر گرفته شود تصریح کرد: در زمان اجرای پروژه تصفیه خانه سراوان نیز پیرامون مکان مورد نظر بارها تذکر داده شد اما متاسفانه به علت بی توجهی در نهایت شاهد رانش زباله و دفن تجهیزات و تخریب اقدامات رقم خورد و این مسئله موجب تحمیل هزینه های مجدد و هنگفت به بیت المال شد.

?عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه مکان احداث پروژه پارک آبی رشت نیازمند بازنگری مجدد است گفت: امیدوارم در چنین پروژه هایی که می تواند به درآمدی پایدار برای رشت تبدیل شوند تمامی امور با نظر کارشناسان خبره و توجه به تمامی جوانب اجرایی شود تا در آینده شاهد بروز مشکلات بزرگ و متضاد با فرهنگ ایرانی اسلامی نباشیم.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …