چاپ مطلب چاپ مطلب

مینی‌بوس سربازان در نوشهر دچار سانحه شد/ یک سرباز کشته و ۳ سرباز مصدوم شدند/ سرعت زیاد و لغزندگی جاده دلیل حادثه

همای گیلان: فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به حادثه تصادف مینی بوس ون حامل سربازان در نوشهر، گفت: سرعت زیاد و لغزنده بودن جاده دلیل وقوع این حادثه مرگبار بوده است.

سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی با ابراز تاسف از وقوع سانحه تصادف برای سربازان نوشهری، اظهار داشت: براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان، راننده ون سرعت بالایی داشته و به دلیل لغزنده بودن نتوانست جاده را کنترل کند.

وی افزود: این حادثه که عصر امروز در محور رویان به نوشهر رخ داد، سبب فوت یک نفر از سربازان و مصدومیت سه نفر دیگر شده که حال یکی دیگر از سربازان وخیم گزارش شده است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به ادامه انجام فعالیت پلیسی در محل سانحه از سوی ماموران راهنمایی و رانندگی، از رانندگان خواست تا با سرعت مطمئه و استاندارد رانندگی کنند.

میرفیضی با بیان اینکه جسد یکی از سربازان تحویل پزشکی قانونی شده است، افزود: هنوز جزییات بیشتری از این سانحه اطلاع رسانی نشده است.

وی با اعلام اینکه سربازان مینی بوس ون از پادگان نیروی دریایی ارتش به سمت آمل در حرکت بوده که در جاده سی سنگان نوشهر مورد حادثه قرارگرفتند، گفت: رانندگان طی امروز و روزهای آینده به دلیل لغزنده و مه آلود بودن جاده‌های استان، با سرعت ادامه مسیر ندهند.

مازندران دو هفته گذشته نیز شاهد سانحه دیگری از اتوبوس سربازان در منطقه غرب مازندران بوده است.//تسنیم

 

 

14380610577

About سردبیر

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …