چاپ مطلب چاپ مطلب

نایب‌رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه: جدا از نگاه به مسافران در ایام نوروز باید به فکر شهروندان خود نیز باشیم / عکس خبر

 

نایب‌رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه جدا از نگاه به مسافران در ایام نوروز باید به فکر شهروندان خود نیز باشیم، گفت: باید به فکر مردمی باشیم که به علت پدیده مسافرت و ورود مسافران و عدم بسترسازی مناسب از نعمت نوروز برخوردار نمی‌شوند.

همای گیلان، «بامردم»، نرجس محمد دوست در جلسه‌ی ستاد نوروزی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: اینکه ما باید به فکر مسافران باشیم و باید شرایط را برای میزبانی محیا کنیم بخشی از وظایف این کارگروه است و ما خواهان حضور هرچه بیشتر و بیشتر ماندن مسافران به شهرمان هستیم، اما پس از مسئله میزبانی متأسفانه صحبتی از مردم شهر نمی‌شود.

وی با بیان اینکه جدا از نگاه به مسافران در ایام نوروز باید به فکر شهروندان خود نیز باشیم، افزود: باید به فکر مردمی باشیم که به علت پدیده مسافرت و ورود مسافران و عدم بسترسازی مناسب، عدم توجه به زیباسازی شهری، چه برون‌شهری و چه داخل شهری از نعمت نوروز برخوردار نمی‌شوند، مردمی که با اولین شلوغی‌ها و مسافرت‌ها با بسته شدن تنها خیابان اصلی شهر روبرو می‌شوند، که این امر بر تجارت و تعاملات تجاری بازاریان ما اثرگذار است.

نایب‌رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: بی‌شک عید نوروز فرصت بسیار مناسبی برای تعاملات اجتماعی و نشاط اجتماعی و برای بیشتر شدن این امر، شهر و فضایی شهری پوشش‌دهنده این مناسبات اجتماعی خواهد بود.

محمد دوست گفت: بنده از شهردار محترم و همچنین از ریاست اداره راه و سایر دوستان به‌خصوص اصناف خواهشمندم برای فضاسازی، برای ایجاد نشاط اجتماعی به ما و مردم کمک کنند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …