چاپ مطلب چاپ مطلب

نشست صمیمی سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر با رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ علی وارسته بهدانی به مناسبت ۲۲ اسفندماه سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با رئیس و کارکنان این بنیاد دیدار نمود .
همای گیلان، سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر در این نشست ضمن تبریک این روز با بیان این مطلب که همه مردم عزیز اند و ما خدمتگزار آنها هستیم ساختار بنیاد شهید و امور ایثارگران را به جهت حوزه فعالیت آن بسیار مهم دانست و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران به جهت تکریم شهدا و خدمتگزاری به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران از اهمیت بالایی برخوردار است و نگاهها، وظایف و همچنین به تبع آن ظرافت در نوع برخورد را نسبت به این بنیاد در سطح جامعه تغییر می دهد .
➖وی با اشاره به فضای خاص موجود در خانواده های معظم شهداء و ایثارگران گفت: همه ما موظفیم تا می توانیم در کنار این عزیزان باشیم و حتی المقدور مسائل و مشکلات آنان را رفع نمائیم تا از این طریق مرهمی باشیم بر داغ از دست دادن عزیزانشان.
➖وارسته خاطر نشان کرد: خدمت به خانواده معظم شهداء اجر بسیار عظیمی دارد و وظیفه ما را نسبت به این قشر از جامعه سنگین تر می کند و باید در خدمت خانواده معظم شهداء باشیم.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

 مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند

مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند   🔹سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای …