چاپ مطلب چاپ مطلب

نمایشگاه فروش بهاره لاهیجان با ۲۰۰ غرفه دایر می گردد

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت لاهیجان از برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره این شهرستان با مشارکت ۲۰۰ واحد صنفی و تولیدی خبر داد .

1

به گزارش همای گیلان’، عزیز پرسری گفت : این نمایشگاه از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ اسفندماه در میدان انتظام جنب قرارگاه نیروی انتظامی برگزار می شود و شهروندان محترم و مسافران نوروزی می توانند همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب از آن بازدید نموده و کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیفی معادل ۵ تا ۱۵ درصد نسبت به قیمتهای مشابه در سطح بازار در آن تهیه نمایند.

وی تصریح کرد : علاوه بر کالاهای مورد نیاز ایام عید شهروندان، تلاش گردیده برخی کالاهای اساسی نظیر گوشت قرمز، گوشت مرغ، شکر، روغن و … نیز با قیمتهای مصوب دولتی و نرخهای مناسب برای توزیع در نمایشگاه مذکور در نظر گرفته شود.

وی افزود : در کنار برگزاری نمایشگاه، تعداد ۴۰ واحد صنفی لاهیجان نیز که عمدتاً عرضه کننده شیرینی جات، خواروبار، پوشاک و گوشت مرغ می باشند نیز برای برگزاری فروشهای فوق العاده اعلام آمادگی نموده اند که با نصب پرده و پلاکارد در این زمینه اطلاع رسانی می نمایند.

پرسری همچنین گفت : برای تنظیم بازار میوه شب عید در لاهیجان ۳۶ تن سیب و ۴۷ تن پرتقال از محل میوه های ذخیره سازی شده برای استان تامین گردیده که با نرخهای مصوب دولتی در ایام پایانی سال و پس از اتمام نمایشگاه فروش بهاره توزیع آن آغاز خواهد شد.

وی افزود : در راستای اجرای مطلوبتر طرح نظارتی ویژه نوروز در شهرستان لاهیجان علاوه بر استفاده از ظرفیتهای بازرسی این اداره و اصناف، مقرر گردیده طرحهای گشت مشترک بازرسی نیز با همراهی ادارات ذیربط بویژه تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت، دامپزشکی و … اجراء شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لاهیجان با اشاره به همکاری بسیار مناسب اتاق اصناف این شهرستان در زمینه اجرای مطلوب برنامه های تنظیم بازار گفت : لاهیجان در سالهای اخیر برگزار کننده بزرگترین نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا در بین شهرستانهای استان گیلان پس از رشت بوده است و در این زمینه تلاشهای ارزنده و همکاری سازنده ریاست و اعضای محترم اتاق اصناف لاهیجان در خور تقدیر می باشد.

 

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …