چاپ مطلب چاپ مطلب

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس سعید آگشته هفته آینده معرفی می‌شود/شهرداران به سمت تأمین منابع درآمدی پایدار باشند

همای گیلان:ابوذر ندیمی در جمع فعالان فرهنگی و اجتماعی این شهر با بیان اینکه ۲۱ مطالبه عمومی مردم لاهیجان به شهردار جدید ابلاغ شده است، اظهار داشت: شهردار جدید لاهیجان هفته آینده معرفی می‌شود.

index

وی با بیان اینکه شهردار مدیریت حوزه شهری را برعهده دارد و باید با ۲۳ دستگاه فعال در حوزه مدیریت شهری تعامل داشته باشد، افزود: شهر لاهیجان دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس، گفت: شهرداران گیلان باید به سمت تأمین منابع درآمدی پایدار باشند و شهرداری‌ها را در حوزه مالی از ضعف‌های موجود خارج کنند.

ندیمی با بیان اینکه امیدواریم سال ۹۴ سالی پربار برای کشور در حوزه اقتصادی باشد، افزود: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با حضور در پروژه‌های شهری می‌توانند بازوان توسعه شهر باشند.

ندیمی وظیفه شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها را در بخش توسعه و حمایت از فرهنگ، هنر و ورزش بسیار مهم دانست و گفت: کار شهرداری تنها رسیدگی به خیابان ها نیست بلکه به ابعاد فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر نیز باید رسیدگی کند.

وی با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها موظف اند که سالانه بخشی از در آمد خود را برای حوزه فرهنگی و ورزشی هزینه کنند، تصریح کرد: هزینه کرد در حوزه فرهنگی و ورزشی سرمایه گذاری معنوی است.

سعید آگشته ۱۶ آذر ۹۳ به عنوان شهردار منتخب لاهیجان معرفی شد، وی متولد ۱۳۵۲ در تهران و کارشناس ارشد شهرسازی، رئیس هیئت فوتبال قزوین و مدیرعامل شرکت مشترک شهرداری‌های کشور است که پیش از این شهردار شهرهای الوند و البرز بود.
/تسنیم

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …