چاپ مطلب چاپ مطلب

هاشمی تجدید فراش کند عکس‌العملم “خطرناک” خواهد بود!/ نمره دینی‌ام ــ‌۴‌ــ بود/ ژن مادرم در ماست

همای گیلان: فائزه هاشمی رفسنجانی می‌گوید که اگر پدرش (آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) تجدید فراش کند عکس‌العملش خطرناک خواهد بود!

 فائزه هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگویی متفاوت و در پاسخ به سؤالی مبنی بر “اگر پدرتان (آیت‌الله هاشمی) بخواهند دوباره تجدید فراش کنند، شما چه عکس‌العملی نشان می‌دهید؟” گفته است: اولاً که ایشان چنین کاری نمی‌کنند و هیچ‌وقت هم خوشبختانه دنبال چنین چیزهایی نبوده‌اند، اما حتماً عکس‌العمل‌مان چیز خوبی نخواهد بود! حتی ممکن است “خطرناک” هم باشد!

13920230153642669553164

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره خاطراتش از مدرسه رفتن می‌گوید که نمره دینی‌اش ــ‌۴‌ــ بوده و همین امر باعث شده است که “حرص” آیت آلله هاشمی رفسنجانی در بیاید. فائزه هاشمی می‌گوید: بابا حرصش گرفت: “حالا چرا نمره دینی‌ات ۴ شد؟! ریاضی را ۴ می‌شدی! تو آبروی من را آنجا بردی!” بالاخره همه آنجا مرا می‌شناختند و می‌دانستند دختر آقای هاشمی‌ام.

فائزه هاشمی در پاسخ به این سؤال “چقدر از  موقعیت‌تان سوءاستفاده کرده‌اید؟”، ابتدا این‌گونه پاسخ می‌دهد: معمولاً سوءاستفاده نکرده‌ام. با این حال وی در ادامه می‌گوید: یکی دو باری که مأموران راهنمایی و رانندگی (به‌علت تخلف رانندگی) گیر داده بودند ماشینم را توقیف کنند، این‌طور مواقع خودم را معرفی کرده‌ام تا ماشین توقیف نشود!

وی در بخش دیگری از اظهارات خود درباره عفت مرعشی (همسر آیت‌الله هاشمی و مادر فائزه) می‌گوید که خیلی از ویژگی‌هایش به مادرش رفته و ارث و ژن ایشان به وی رسیده است.

فائزه هاشمی همچنین در پاسخ به این سؤال “شما دست بزن هم دارید؟” می‌گوید: گاهی آره! خیلی کم البته.

دختر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌گوید در  انتخابات مجلس ششم که رأی نیاورد، “دلگیر” شده است.

وی در ادامه این گفت‌وگو درباره سیاست‌های خود در سیاست می‌گوید: “من کلاً سیاستم درهای باز است!” فائزه هاشمی برای اثبات سیاست درهای باز خود از ماشینش کمک  می‌گیرد و می‌گوید: اگر ببینید شیشه‌های ماشینم همیشه یک مقدار پایین است. اکثراً ماشینم قفل نیست. پنجره خانه‌مان همیشه باز است. در خانه‌مان قفل نیست. در دفترم در دانشگاه قفل نیست. همه جا من سیاست در‌های باز دارم! اعتقادی به بستن ندارم.

خبرنگار روزنامه آرمان که این روزها در برخی محافل به روزنامه خانوادگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شهرت یافته، پس از شنیدن مثال اثبات‌کننده سیاست درهای باز فائزه هاشمی رفسنجانی بلافاصله متقاعد شده و می‌گوید: “من همین‌جا به شما رأی می‌دهم! می‌توانید روی یک رأی من حساب کنید!”.

فائزه هاشمی رفسنجانی نیز از موفقیت خود و به‌ویژه اثبات سیاست‌ درهای بازش در عالم سیاست از طریق نشان دادن شیشه “یک مقدار پایین” ماشینش خوشحال شده و خطاب به خبرنگار تأکید می‌کند: پس توانستم رأی شما را جذب کنم! (می‌خندد) تبلیغاتم مثبت بود پس!/ تسنیم

About سردبیر

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …