چاپ مطلب چاپ مطلب

هتک حرمت به رهبر شیعیان بحرین توسط همیاران فرهنگی مدارس ابتدایی ،مدیران،معلمان و دانشجویان شهرستان رودسر محکوم شد

اختصاصی همای گیلان :مسئول کانون همیاران فرهنگی رودسر گفت :استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب که به بهانه مبارزه با تروریسم به منطقه لشکرکشی کرده است با پشتیبانی و ترانزیت گروه‌های تکفیری، وحدت امت رسول‌الله (ص) را نشانه گرفته است. تاریخ ثابت نموده که هر کجا در منطقه بر علیه مسلمانان توطئه‌ای انجام شده است

1
،آمریکا و اسرائیل در آن دست داشته و در ماجرای عراق هم نقش آنها کاملاً آشکار است.
کمالی در ادامه گفت: به همین منظور، صبح امروز محکومیت جنایات اخیر منطقه گروه های تکفیری و هتک حرمت به رهبر شیعیان بحرین توسط همیاران فرهنگی مدارس ابتدایی شهرستان رودسر با شعار ” مرگ بر اسراییل ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر وهابی و …” در یک حرکت نمادین که مدیران ،معاونین ،دانش آموزان و اولیاء مدارس شهیدبخت شکوهی،شهدای۱۷شهریور،حضرت خدیجه کبری(س)، و پاسداران شهرستان رودسر حضور داشتند برگزار شد.
حاضرین در نماز جمعه ۱۴آذر هم حضور داشتند
پرهیزگاری، تسلط بر مسائل و جریانات روز کشور و جهان، در کنار مهربانی و مردمداری و علم فراوان و تسلط بر مسائل فقهی، موجب شده تا شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین ، جایگاه بسیار با نفوذی در میان مردم بحرین بیابد.او از میان مردم برخاسته و این مردم بودند که به وی این جایگاه رفیع را بخشیدند.
شیخ عیسی قاسم شهرت و معروفیت خود را از طریق رسانه‌ها و راضی و خشنود کردن آنها به دست نیاورده و به همین دلیل، شیعیان بحرین، همواره مطیع و فرمانبر اوامر و دستورات و اشارات او هستند.

110 12

About

Check Also

پلمب رستوران متخلف در لاهیجان به دلیل عرضه گوشت غیـر بهداشتی! 

پلمب رستوران متخلف در لاهیجان به دلیل عرضه گوشت غیـر بهداشتی!  یک واحد رستوران در …