چاپ مطلب چاپ مطلب

همزمان با افتتاح راه آهن گیلان؛ برکناری مدیرعامل راه آهن و انتصاب سرپرست جدید

در شرایطی که در آستانه افتتاح راه آهن قزوین -رشت قرار داریم، برخی اخبار از تغییر و تحولات مدیریتی در شرکت راه آهن جمهوری اسلامی حکایت دارد.

همای گیلان، در شرایطی که در آستانه افتتاح راه آهن قزوین -رشت قرار داریم، برخی اخبار از تغییر و تحولات مدیریتی در شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی حکایت دارد و احتمالاً سعید محمدزاده برکنار و سعید رسولی به عنوان سرپرست انتخاب شده است.

به گزارش آنا، سعید محمدزاده پیش از انتصاب به عنوان مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی، مسئولیت معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور را برعهده داشت و دارای دکتری مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت است.
قبل از آن نیز محمدزاده معاون زیربنایی و اداره کل خط و سازه‌های فنی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بود و ریاست دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم وصنعت ایران از دیگر مسئولیت‌های وی در حوزه ریلی کشور است.

رسولی از سال ۹۲ در سمت معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل‌ونقل راه‌آهن و از ۹۵ تا امروز به عنوان عضو هیات مدیره در شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران حضور داشته است.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با محوریت مناطق آزاد گامی در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با …