چاپ مطلب چاپ مطلب

همزمان با هفته حمل و نقل؛ خرید زمین برای احداث پارکینگ شهری در لاهیجان

با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان، یک قطعه زمین خریداری و برای بهره برداری به مجموعه پارکینگ امیر مومن افزوده شد.

همای گیلان، مسعودکاظمی شهردار لاهیجان در این مراسم گفت: لاهیجان یکی از شهرهای گردشگری کشور می باشد که همه ساله میزبان مسافران بسیاری از نقاط مختلف کشور و گردشگران خارجی بوده که در زمان حضور مسافر جمعیت این شهر افزایش یافته و باعث کندی عبور و مرور شده و شهروندان و مسافران برای خرید به نقاط مرکزی شهر مراجعه می نمایند و وجود پارکینگ در این مناطق از دغدغه مردم خواهد کاست.
وی اضافه کرد: از زمان پذیرفتن مسولیت شهرداری لاهیجان توجه به بحث طرح جامع ترافیک شهر لاهیجان را در دستور کار قرار دادیم و مذاکرات جذب سرمایه گذار برای احداث پارکینگ طبقاتی و افزایش مساحت پارکینگ ها در دستور کار قرار گرفت.
کاظمی افزود: توجه به افزایش مساحت پارکینگ ها یکی از دغدغه های اعضای شورای شهر بوده و در چند ماه گذشته ضمن مذاکرات برای خرید زمین در کوچه امیر مومن، این زمین به مساحت ۱۳۸۲ متر مربع به مبلغ ۲۵ میلیارد ریال خریداری شد و با توجه به مجاورت با پارکینگ امیرمومن در خیابان امام خمینی پس از آماده سازی به این پارکینگ افزوده خواهد شد.
شهردار لاهیجان اضافه کرد: هدف ما در تیم مدیریت شهری اجرای کارهای زیربنایی برای افزایش زیرساخت های شهری می باشد تا لاهیجان به عنوان شهری گردشگری با آمادگی به میزبانی مسافران برود.
وی گفت: تمام سعی ما جلب رضایت مردم می باشد و از هیچ کوششی برای توسعه و آبادانی شهر لاهیجان دریغ نخواهیم کرد.
لازم بذکر است در این مراسم شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهردار و جمعی ازشهروندان حضور داشتند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

افتتاح راه آهن رشت – کاسپین عقب افتاد

افتتاح راه آهن رشت – کاسپین عقب افتاد طبق اعلام وزارت راه قرار بود امروز …