چاپ مطلب چاپ مطلب

واکنش تن‌زاده به پس گرفته شدن مالکیت سپیدرود : بزرگ نمایی می کنند/ هنوز مالک باشگاه سپیدرود هستم/ از فردا قرارداد بازیکنان را امضا و از شنبه شروع می کنیم

 

مالک باشگاه سپیدرود نسبت به اظهارات نماینده هیات فوتبال استان گیلان واکنش نشان داد.

همای گیلان: جواد تن‌زاده در گفت‌و‌گویی در خصوص اینکه گفته می‌شود مالکیت این باشگاه از وی پس گرفته شده است گفت: من هنوز مالک باشگاه سپیدرود هستم و در مورد این مساله بزرگنمایی شده است.

وی افزود: اداره کل فقط به من ابلاغ کرده که می‌تواند حاکم باشد و از مراجع قضایی چنین مجوزی را گرفته است اما دوستان در هیات فوتبال این موضوع را بزرگ کردند.ابلاغ امروز فقط به این خاطر بود که اداره کل می‌تواند حکم باشد و بس وگرنه رسیدگی به پرونده زمانبر است.

تن‌زاده تاکید کرد: من مالک قانونی باشگاه هستم و مومنی در کار ما خلل ایجاد کرده است، تیم ما از شنبه تمریناتش را آغاز می‌کند ولی این شخص روند اداری کار ما را دچار اختلال کرد. من در این زمینه به شخص رئیس فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نامه نوشتم چون هیات فوتبال نه تنها حق تیمداری ندارد بلکه نباید در مورد زمان شروع تمرینات سپیدرود اظهار نظر کند و این کار رسما تخلف محسوب می‌شود. او مدعی شده تمرینات ما زیر نظر حق شناس انجام می‌شود ولی او با توجه به قوانین حق چنین اظهار نظری ندارد.

وی افزود: آنها از این موضوع اسفاده کرده تا جنگ روانی راه بیندازند. من می‌دانم که دادگاه وارد این مسائل نمی‌شود. چون حکمیت در این مورد با اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است. اداره کل هم باید تشکیل کمیسیون بدهد، اعضا را معرفی و زمان بگذارد. این مسائل چند ماهی زمان می‌خواهد. ضمن اینکه اداره کل هم فقط می‌تواند در مورد حل و فصل موضوع و نه فسخ آن نظر داده و تصمیم بگیرد. این چیزی نیست که من بگویم بلکه چیزی است که در قرارداد وجود دارد.

مالک باشگاه سپیدرود با اشاره به دلایل این اقدام هیئت فوتبال گیلان گفت: یک نامه از دادگاه، مبنی بر این که به ما ارتباطی ندارد، به عنوان ابلاغیه مطرح کردند،  تا فضا را متشنج کنند. می‌خواهند با این کار‌ها ما برنامه تمرین را عقب بیندازیم و دچار مشکل شویم ولی ما به این شایعات توجه نمی‌کنیم و کارمان را با قدرت ادامه می‌دهیم. ما شنبه تمرینات تیم را آغاز می‌کنیم. فردا (پنجشنبه) هم قرارداد بازیکنان مد نظر را امضا کرده تا اگر خدا بخواهد هر طور شده از شنبه تمرین کنیم.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه جمهوری چچنستان یا چچنیا یکی از جمهوری های خودمختار روسیه است …