چاپ مطلب چاپ مطلب

پاسخ دردسر ساز به استعلام بازیکن آفریقای جنوبی؛ شوک بد موقع؛ پاتوسی فقط در لیگ قهرمانان آسیا!

خرید جدید استقلالی ها تنها در لیگ قهرمانان آسیا می تواند برای این تیم به میدان برود.

همای گیلان، به گزارش “ورزش سه”، با نهایی شدن استعلام فدراسیون فوتبال از فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی مشخص شد که بازیکن جدید استقلال نمی تواند برای آبی ها در لیگ برتر به میدان برود.

حامد مومنی در گفت و گو با ورزش سه درباره این موضوع گفت: با اعلام فدراسیون فوتبال آفریقا این بازیکن در دو سال گذشته بازی ملی نداشته است. از سوی دیگر تعداد بازی های باشگاهی او نیز ۹ عدد است که با قوانین ایران همخوانی ندارد.

به این ترتیب فدراسیون فوتبال با قوانین فعلی نمی تواند برای پاتوسی مجوزی صادر کند و آبی ها باید امیدوار باشند تا این بازیکن مانند کی روش استنلی با صدور یک مصوبه جدید در فدراسیون که باعث شد این بازیکن برزیلی به صورت قانونی به میدان برود، پیراهن استقلال را بر تن کند.

در ماجرای کی روش استنلی فدراسیون فوتبال مصوبه ای ثبت کرد که به دلیل تعدد لیگ ها در کشور برزیل و فراگیر بودن فوتبال این کشور، لیگ های برزیل استثنا شد و به همین دلیل کی روش استنلی بی آنکه در سطح اول و دوم بازی کرده باشد، برای ذوب آهن به میدان رفت و حالا استقلالی ها باید امیدوار به صدور مجوزی برای این موضوع باشند.

مومنی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا پاتوسی می تواند در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود، اعلام کرد: پاتوسی مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارد و می تواند استقلال را در این مسابقات همراهی کند.

به این ترتیب در صورتیکه استقلال نتواند از این خرید خود استفاده کند، احتمالا باید دوباره شاهد انتقادات شفر از علی خطیر معاون ورزشی این باشگاه باشیم که در آخرین روز نقل و انتقالات با انجام یک خرید اشتباه، صدمه بزرگی به استقلال زده است.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …