چاپ مطلب چاپ مطلب

پلمپ ۱۴۳ واحد صنفی متخلف در رودسر

همای گیلان: فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از پلمپ ۱۴۳ واحد صنفی متخلف در ۶ ماهه سال جاری خیر داد.
به گزارش همای گیلان سرهنگ پاسدار رمضانعلی پورقاسم فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در تشریح این خبر گفت : یه منظور ارتقا. امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی، جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی و اماکن عمومی با هدف ارتقای امنیت اجتماعی اخلاقی در جامعه اصناف، مبارزه با مظاهر علنی فساد و ارزیابی میزان پایبندی اصناف به قوانین و ضوابط ابلاغی. و با اجرای طرحهای تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در ۶ ماهه سال جاری تعداد ۱۴۳ واحد صنفی متخلف پلمپ گردید.

IMG15523233
پورقاسمی افزود : بر این اساس از ۱۵۲۰ واحد صنفی بازدید شده بصورت محسوس و نامحسوس که پس از ارزیابی های بعمل آمده به ۱۷۹ واحد صنفی اخطار پلمپ صادر گردید
وی تصریح کرد : در اجرای طرحها ۱۴۳ واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب، عدم رعایت قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی با دستور مقام قضایی پلمپ شد. که از این تعداد ۴۷ واحد قلیانسرا و کافه و ما بقی سایر اماکن است.
وی با بیان این مطلب که پلیس با تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی خود بز واحدهای صنفی، درصدد کاهش ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی است از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

About سردبیر

Check Also

نظرعلی علیزاده:ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود

ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود سردار نظر علی علیزاده نامزد دوازدهمین دوره …