چاپ مطلب چاپ مطلب

کدام عضو شورای رشت از شفت و فومن کاندیدا می شود؟ / ا تصادف شدید یکی از مدیران تلگرامی گیلان+عکس

همای گیلان : کدام عضو شورای رشت از شفت و فومن کاندیدا می شود؟

مهندس مجید رجبی ویسرودی یکی از اعضای موثر شورای اسلامی کلانشهر رشت است که توانست با اقتدار و رای قابل قبول مردم شهر رشت به پارلمان شهری راه پیدا کند.

وی که اصالتی شفتی دارد ثابت کرد که مورد وثوق مردم شهر رشت است و این امر وی را برآن داشت تا با اصرار هم شهریانش بعنوان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای فومن و شفت مطرح شود.

مهندس رجبی  با ارتباطات بسیار موثرش با قشر جوان توانسته خود را در این مدت کوتاه در دل هزاران جوان شفتی و فومنی جاکند که این امر موجب ایجاد موج اینبار شفتی به فرزند شفت رای میدهد نیز شده است.

حضور رجبی در عرصه رقابتهای انتخاباتی مردم شفت را به این نتیجه رسانده است تا اینبار به همشهری خود رای داده و نماینده ای از این شهرستان محروم به پارلمان بفرستند.

رجبی که در بین جوانان و دانشگاهیان و توده مردم با توجه به دیدار های چهره به چهره ای که دارد دارای محبوبیت گشته و در تمامی محافل از وی بعنوان کاندیدای نسل جوان این دوره از انتخابات در شهرستانهای فومن و شفت نام برده میشود.

وی که درکارنامه کاری و اجرایی خود نقطه تاریکی ندارد، پس از طی فیلترهای پیش رو یکی ازرقبای جدی صندلی سبز بهارستان است.

برخی از نخبگان سیاسی و دانشگاهی و ورزشی رجبی را یک پای فینال انتخابات در فومن و شفت می دانند که با ورودش به عرصه، احتمال به دور دوم رفتن انتخابات را در این حوزه انتخابیه دوچندان کرده است.

ffffff

مهندس رجبی خود را تابع امر ولایت و عدم وابستگی به جریانات سیاسی و کاملا مستقل معرفی نموده و گفته است تلاش و تجربه و جوانی خود را در راه خدمت به حل مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان فومن و شفت بکار خواهد گرفت.

وی توجه ویژه به بحث گردشگری را برنامه محوری خود عنوان نموده و گفته با جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری و ایجاد زیر ساخت تحول بزرگی در اشتغال زایی و اقتصاد فومن وشفت به وقوع خواهد پیوست .

وی گفته اصلی ترین مشکل فومن وشفت مشکل بیکاری است و امروزه شاید مردم شفت و فومن راضی اند راه آسفالته و گاز نداشته باشند، اما جوانان آنان بیکار و گرفتار نباشند.

در روزهای آینده از چگونگی وضعیت فعالیت انتخاباتی مهندس مجید رجبی ویسرودی در فومن و شفت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تصادف شدید یکی از مدیران تلگرامی گیلان+عکس

صبح روز گذشته باخبر شدیم که شیرمرد ، مدیر گروه تلگرام قلعه رودخان، ساعت ۱۰صبح که در حال رفتن به دانشگاه بود،در راه مقصد در جاده سراوان دچار سانحه تصادف دلخراش با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ شد که در حال حاضر در بیمارستان فومن بستری و در حال مداوا است.

/ تابناک
کدام عضو شورای رشت از شفت و فومن کاندیدا می شود؟ / سومین روز درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم زبیده علی‌اکبری / تصادف شدید یکی از مدیران تلگرامی گیلان+عکس

 

کدام عضو شورای رشت از شفت و فومن کاندیدا می شود؟ / سومین روز درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم زبیده علی‌اکبری / تصادف شدید یکی از مدیران تلگرامی گیلان+عکس

About سردبیر

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …