چاپ مطلب چاپ مطلب

کریم آزادگان در مراسم تجلیل از بازنشستگان برق منطقه‌ای گیلان:ایران ااولین تولید کننده برق در منطقه است و پایه‌های این اقتدار ، توسعه و تعالی را بازنشستگان امروز بنا نهاده‌اند

همای گیلان:ازبازنشستگان شرکت برق منطقه استان گیلان تجلیل به عمل آمد.

download

مدیر عامل برق منطقه ای استان گیلان در مراسم تجلیل از بازنشستگان برق منطقه‌ای گیلان برداشتن گام‌های مهندسی و علمی در مسیر تعالی صنعت برق استان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: توسعه صنعت برق در توسعه پایدار استان بسیار موثر است.

مهندس آزادگان با اشاره به برنامه‌های شرکت برق منطقه‌ای گیلان در مسیر توسعه پایدار استان، افزود: صنعت برق، صنعتی هزینه‌بر و ارزشمند است و این صنعت با زندگی همه مردم گره خورده است.

وی  با اشاره به تلاش‌هایی که پیشکسوتان صنعت برق در شرایط بحرانی کشور در سال‌های دفاع مقدس کشیده‌اند، گفت: مدیریت صنعت و برق استان همه تلاش خود را در برای رفاه کارکنان و بازنشستگان این شرکت به کار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان انتقال تکنولوژی و نگاه و جهت‌گیری در یادگیری و آموزش و استفاده  از نیروی متخصص  بومی در صنعت برق کشور را مورد تاکید قرار  داد و خاطرنشان کرد: امروز به نقطه‌ای رسیده‌ایم که تجهیزات توزیع و فشار قوی را توسط نیروی متخصص داخلی کشور تولید می‌کنیم.

آزادگانبا بیان اینکه ۸۵ درصد از تجهیزات نیروگاه‌ها ساخت داخل است، تصریح کرد: توربین‌های نیروگاه پره‌سر ساخت داخل است و این نشان از عظمت و اقتدار صنعت برق کشور دارد.

مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به اینکه چهاردهمین کشور تولید کننده برق در جهانایران است، افزود: ایران اولین تولید کننده برق در منطقه است و پایه‌های این اقتدار و توسعه و تعالی را بازنشستگان امروز بنا نهاده‌اند.

وی با اشاره به قابلیت‌های فردی در کارکنان صنعت برق استان گفت: پیشنهادات و انتقادات بازنشستگان مورد توجه است و باید بازنشستگان در کانون بازنشستگان استان حضور موثر و اثر بخش داشته باشند./تسنیم

 

About سردبیر ارشد

Check Also

تقدیر ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸ هزار شهید گیلان از شهردار لاهیجان

تقدیر ستاد کنگره سرداران ، امیران و ۸ هزار شهید گیلان از شهردار لاهیجان سرهنگ …