چاپ مطلب چاپ مطلب

بگذارید شورا که شورای قانونی هست و منتخب مردم می باشد تصمیم بگیرند و خودشان پاسخگو باشند و مراجع دیگر دخالت نکنند.

 

کوچک نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با “سنگرما” در خصوص انتقال تامین اجتماعی سنگر به کوچصفهان اظهار کرد: بنده به سازمان تامین اجتماعی کشور هشدار داده ام و اخیراً معاون کار و امور اجتماعی که مسئولیت مستمر دارد را تهدید کرده ام که اگر به زودی اداره تامین اجتماعی را در سنگر مستقل نکنند از وزیر سئوال خواهیم کرد و باید بیاید در مجلس پاسخگو باشد.

___اگر سنگر دارای اداره تأمین اجتماعی نشود، وزیر را به مجلس می کشانیم

کوچکی نژاد خاطرنشان کرد: واقعا بی عدالتی است که ما در ارتقاء بخش سنگری که تقریباً بیشترین جمعیت را بین مناطق ما دارد و دارای ویژگی های خاصی است بیشتر نکوشیم و یا ادارات بیشتری در این بخش مستقر نکنیم.

وی همچنین تأکید کرد: هم کتباً نامه نوشته ام و هم به من قول داده اند و هم باز پیگیر این قضیه هستم.

کوچکی نژاد در خصوص دخالت های بعضی از نمایندگان در انتخاب شهرداری اینگونه بیان کرد: در مورد شهردار سنگر و کوچصفهان به آقای استاندار هم تذکر و هشدار داده ام و به فرماندار جدید هم این تاکید را کرده ام که بگذارید شورا که شورای قانونی هست و منتخب مردم می باشد تصمیم بگیرند و خودشان پاسخگو باشند و مراجع دیگر دخالت نکنند.

___در مورد شهردار سنگر و کوچصفهان به آقای استاندار تذکر و هشدار داده ام

جبار کوچکی نژاد گفت: وقتی که بعضی از مراجع رسمی کشور به استعلام ها پاسخ منفی می دهند، بر اساس یک سری مدارک و استناد است. نمی شود دستگاه هایی را که ناظر هستند بخش امنیتی را مورد فشار خود قرار دهند و به خواسته های شخصی و گروهی و حزبی خود فکر کنند که این در جهت خلاف منافع مردم است.

___دستگاه های ناظر نباید بخش امنیتی را مورد فشار خود قرار دهند

وی در ادامه بیان کرد: بنده چهارشنبه یک ملاقات با آقای استاندار داشتم و این یاد آوری و تذکر را به ایشان دادم و تاکید نمودم که اگر دخالت های این چنینی در حوزه انتخابی من ادامه پیدا کند به شدت برخورد می کنم و به یقین از وزیر کشور سئوال می کنم و پیگیری خواهم کرد.

___اگر دخالت های این چنینی در حوزه انتخابی من ادامه پیدا کند به شدت برخورد می کنم

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس با بیان اینکه مسئولین محلی باید منافع مردم را در نظر بگیرند و کار را پیش ببرند اظهار داشت: واقعاً برای من چیز عجیبی بوده که در حوزه شهرداری سنگر و کوچصفهان بعضی افراد دخالت های غیر قانونی می کنند./سنگر ما

کوچکی نژاد در ادامه بیان نمود: یک بار می بینید که شخصی حق قانونی دارد و به یک شکلی به شورا، فرماندار و دیگران منتقل می کند ولی اشتباه است که از چیزی حمایت کنند که هیچ پشتوانه قانونی ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه به نظر من این آقایان باید دست از این نوع رفتار ها بردارند گفت: خودم پاسخ لازم را به اینها می دهم و از دستگاه ها می خواهم منافع مردم و حیثیت شوراها را در نظر بگیرند و به این نوع بحث هایی که هیچ منبع قانونی ندارد پایان دهند که این جز به خطر انداختن و تضییع منافع مردم چیز دیگری ندارد.

About

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …