چاپ مطلب چاپ مطلب

گردشگران  نوروزی مسحور طبیعت زیبای خرارود سیاهکل

اختصاصی همای گیلان:شهرستان سیاهکل  با داشتن جاذبه های طبیعی بسیار و هوای دلپذیر،هر صاحب ذوق و اهل دلی را به سوی خود می کشاند . روستای خرارود به عنوان مرکز دهستان خرارود یکی از زیباترین و دیدنی ترین منطقه های سیاهکل می باشد  که   جلوه های زیادی  برای نشان دادن  زیبایی نقاشیهای خدا دارد . وجود رودخانه خروشان وزیبای وسط محل از یک سوو درختان سرسبز و خرم و همچنین چمنزارها ودشتهای  زیبا و گیاهان عطرآگین آن ، آدمی را از هنرنمایی خالق هستی در پهنه زمین  مبهوت میکند  و چشم هر بیننده ای را محو تماشای خود می سازد .

DSCN2983

ابوذر غم انگیز رئیس شورای اسلامی روستای خرارود در این خصوص می گوید: وجود همین مواهب خدادادی و طبیعی  که خصوصاٌ در فصل بهار بسیار زیبا و فرح بخش می باشد  رضایت خاطر گردشگران را فراهم نموده   و هر ساله مسافرین زیادی از این منطقه دیدن می نمایند.

وی از مسافرین نوروزی دعوت نمود فرصت را غنیمت شمرده و با سفر به این منطقه  ،خاطرات سال جدید را با فضای دل پذیر و رویایی این روستا ماندگار نمایند . رئیس شورای اسلامی خراروداضافه کرد: با توجه به ازدحام مسافرین نوروزی و جهت رفاه حال آنان تمامی  امکانات بهداشتی و رفاهی مهیا گردیده است.

وی در ادامه به جذابه های زیارتی این روستا اشاره کرد و اذعان داشت: وجود ۶ امام زاده در این منطقه باعث شده تا مسافرین آسایش جسمانی خودرا با آرامش روحانی و معنوی   تکمیل نمایند. رئیس شورای اسلامی روستای خرارود تصریح کرد: یکی از بی نظیرترین آبشارهای استان گیلان در این روستا وجود دارد که در بالا دست رودخانه وسط محل قرار گرفته است که همین عامل باعث زیبای مضاعف این روستا شده است.

غم انگیز خاطر نشان کرد: یکی از مواردی که بر زیبایی خرارود افزوده است جاده ای است که دور تا دور این روستا را محصور کرده که به نام بام دهستان خرارود معروف است و از فرازآن می توان  مناظر زیبای این دهستان و حتی قسمتی از شهر رشت را نظاره کرد.

وی عنوان کرد: یکی دیگراز مناظر زیبای این محل وجود تالاب های آبگیر است که در چند منطقه روستا واقع شده است که دیدن آن هم خالی از لطف نیست.

رئیس شورای اسلامی خرارود چشم انداز آینده روستای خرارود را مساعد و رو به رشد توصیف کرد و افزود: آنچه موجب پیشرفت و ترقی یک منطقه می شود وجود زیرساختها است که می تواند اقتصاد منطقه را شکوفا کند که یکی از بهترین زیرساختهای مورد انتظار گازرسانی است که هم اکنون در مرحله مناقصه قرار دارد که امیدوارم این نعمت موجب ترغیب سرمایه گذاران به سر مایه گذاری درمنطقه شود و در کنار سیاحت، شکوفایی اقتصاد و اشتغال را فراهم نماید.


DSCN2984 DSCN2986 DSCN2954 DSCN2958 DSCN2961 DSCN2965 DSCN2970 DSCN2972 DSCN2980

About سردبیر ارشد

Check Also

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی روز سه شنبه طی مراسمی در اتاق بازرگانی گیلان تجلیل شدند

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی …

One comment

  1. قطعات ۲۰۰-۳۰۰-۱۰۰۰-۱۵۰۰-۵۰۰۰متری -با سند مالکیت-با مجوز ساخت بر اسفات با تمام امکانات درلاهیجان وسیاهکل
    فروش زمین مسکونی ویلا نوساز خانه روستایی زیر قیمت بصورت اقساطی در گیلان
    جهت خرید زمین ویلا در شمال گیلان لاهیجان سیاهکل دیلمان به وبسایت زیر مراجعه فرمایید ۰۹۱۱۲۴۳۵۸۲۲