چاپ مطلب چاپ مطلب

گیلان میزبان مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور شد

گیلان میزبان مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور شد

 سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور  از روز دهم مرداد در سالن جهان پهلوان محمود نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز می شود.

همای گیلان، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با ایرنا گفت: در  این دوره از رقابت ها ، زبده ترین بانوان ورزشکار رشته مچ اندازی  استان های مختلف کشور  به مدت دو روز با هم به رقابت می پردازند .

دانیال خاتمی فر اظهار داشت :  سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور به صورت مجزا در هر دو بخش راست دستان و چپ دستان برگزار می شود که مسابقات راست دستان روز پنجشنبه دهم مرداد ماه در سالن نامجو رشت آغاز خواهد  شد.

وی ادامه داد: پس از پایان رقابت های مچ اندازی در بخش راست دستان ، رقابت های چپ دستان روز جمعه ۱۱ مرداد ماه با حضور زبده ترین بانوان این بخش در سالن نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز خواهد شد تا در نهایت نفرات برتر هر دو بخش راست دست و چپ دست معرفی شوند.

رئیس هیات بدنسازی و پرروش اندام گیلان از آمادگی این استان برای میزبانی از سومین دوره این رقابت ها خبر داد و بیان کرد: خوشبختانه تمامی موارد برای انجام و میزبانی شایسته از سومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور مهیاست و امیدواریم که این مسابقات در حد مطلوب و همچنین در سطح فنی بالایی به میزبانی گیلان در رشت برگزار شود./ایرنا

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …