چاپ مطلب چاپ مطلب

💯حضور گسترده مردم انقلابی در راهپیمایی ۲۲بهمن شهر رودبنه

همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سقوط رژیم ستمشاهی در ۲۲ بهمن سال ۵۷، راهپیمایی با شکوهی در شهر رودبنه برگزار شد.


اختصاصی همای خبر/ در آیین راهپیمایی ۲۲بهمن ۱۴۰۱ در صحنه مردان، زنان، نوجوانان ، جوانان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران و سایر اقشار کنار مسئولین، لاهیجان و شهر رودبنه در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند
حجت‌الاسلام والمسلمین معتمدی در جمع باشکوه مردم در راه پیمایی۲۲بهمن شهر رودبنه گفت: انقلاب اسلامی برخلاف میل و اراده دشمنان بعد از چهار دهه از عمر با برکت خود به مرحله پختگی رسیده است و مردم سرافراز ایران نیز به آن وفادارتر شده اند.
وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، اضافه کرد:حضور شاداب و قدرتمند ملت ایران در صحنه های خاص انقلاب از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن به طور حتم دشمنان را ناامیدتر از سال های گذشته خواهد کرد و دسیسه های آنها نیز نقش برآب خواهد شد.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی با تصور اینکه در اغتشاشات اخیر کار انقلاب به پایان رسیده است ولی حضور کسترده مردم در صحنه انقلاب وپیروی از ولایت فقیه نقشه دشمنان را خنثی نموده
حجت الاسلام والمسلمین معتمدی تصریح نمود مسئولین باید قدر این مردم را بدانند چون صاحب اصلی این انقلاب مردم هستند.

#ولی_شریعت_ناصری

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …