چاپ مطلب چاپ مطلب

۱۱مهرماه زمان برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم اوقاف

همای گیلان:  همزمان با مهر سال جاری مرحله شهرستانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف در شهرستان لنگرود برگزار خواهد شد.

index
حجت الاسلام بازداررییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود با اشاره به این موضوع خاطر نشان داشت: این مسابقات در رشته‌های حفظ شامل حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل و قرائت شامل قرائت تحقیق، قرائت تحقیق به همراه حفظ سه جزء ، قرائت ترتیل  و اذان (برادران) و دعاخوانی برگزار می‌شود.
 وی افزود: مسابقه معارف قرآن کریم نیز در هفدهم مهرماه برگزار می‌شود که قالب این مسابقه تفسیر سوره‌های انفال و توبه بر اساس تفسیر نمونه آیت الله مکارم شیرازی خواهد بود.
حجت الاسلام بازدار با بیان اینکه از امسال اوقاف تنها مسابقات رده سنی بالای ۱۸ سال را برگزار خواهند نمود خاطر نشان کرد:افراد علاقه مند برای شرکت در مسابقه که تا کنون موفق به ثبت نام نشده‌اند می توانند از طریق سایت s-iqc.ir نسبت به ثبت نام در مسابقه اقدام و یا در صورت عدم  دسترسی به اینترنت ، می‌توانند با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برای شرکت در مسابقه ثبت نام نمایند.
 شایان ذکر است مسابقات قران کریم (ترتیل ، قرائت ، حفظ و اذان) در مرحله شهرستانی  ۱۱مهرماه سال جاری در دوبخش خواهران و برادران در لنگرود برگزار و آستان مقدس امامزاده محمد(ع) کیاکلایه مسابقات گروه خواهران و آستان مقدس امامزاده سید رضا (ع)چالکیاسر مسابقات گروه بردران را میزبانی خواهند نمود .

About سردبیر ارشد

Check Also

سماکچی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر رشت : رفع موانع با هدف تسریع بخشیدن به روند اجرای پروژه های عمرانی

سماکچی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر رشت : رفع موانع با …