چاپ مطلب چاپ مطلب

۲۰ واحد آموزشی در املش بازسازی و تحویل آموزش و پرورش می شود

همای گیلان:مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس گیلان گفت: تا اول مهر ماه امسال ۲۰ واحد آموزشی در املش بازسازی و تحویل آموزش و پرورش شهرستان املش خواهد شد.
 IMG09015243

 علی اوسط مقدم عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی املش افزود:  از این تعداد  ۱۳ پروژه مقاوم سازی است که میزان پیشرفت فیزیکی این تعداد  ۵۵ تا ۱۰۰ درصد است.

وی همچنین تعداد پروژه های استاندارد سازی در این شهرستان را چهار مورد اعلام کرد و اظهارداشت:  عملیات اجرایی این پروژه ها هم آغاز شده است.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس گیلان گفت: در بحث حوادث تعداد سه پروژه با اعتباری افزون بر ۲۷۰ میلیون تومان در شهرستان املش در حال اجرا است.

وی افزود: فرهنگ کمک و همیاری به اقشار مختلف در عرصه‌ های کوچک و بزرگ جامعه باید نهادینه شود زیرا این امر منتج به پیشرفت و ارتقای جامعه می‌ شود.

اوسط مقدم با اشاره به اهمیت فرهنگ‌ سازی در زمینه ساخت و ساز مدارس اظهارداشت: کمک به ساخت و ساز مدارس سبب تعالی و شکوفایی استعدادهای فرزندان‌ جامعه و به مراتب ارتقای بخش‌های علمی و اجتماعی کشور خواهد ‌شد.

وی بر اهمیت ساخت مدرسه و نقش خیران مدرسه ساز اشاره کرد و بیان داشت: اگر ثروتی برای ساخت مدرسه، کتابخانه و فضا های آموزشی هزینه شود همیشه ماندنی است.

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس گیلان تصریح کرد:چهره های افراد نیکوکار و خیر در امر مدرسه سازی برای همیشه ماندگار خواهد بود.

وی یادآور شد:  خیران همیشه در عرصه مدرسه سازی همگام و همراه دولت بوده اند./مهر

 

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …