چاپ مطلب چاپ مطلب

۳۲۰ دستگاه تاکسی فرسوده لاهیجان نیازمند نوسازی است/رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: لاهیجان در یک جهش بزرگ است و در ایران نام این شهر می درخشد

همای گیلان:شهردار لاهیجان گفت: ۳۲۰ دستگاه تاکسی فرسوده لاهیجان نیازمند نوسازی است.

3

مهندس سعید آگشته در مراسم افتتاح طرح توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی لاهیجان افزود: در توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی لاهیجان تعداد ۳۵ دستگاه خوردو جدید به مجموعه تاکسی بی سیم ۱۸۲۸ لاهیجان با حمایت صندوق کارآفرینی امید افزوده می شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم که یک تغییر زیباشناختی و زیباشناسی در حوزه حمل و نقل در لاهیجان به وجود بیاید و این مهم در ارائه خدمات بیشتر با ناوگان سرپا تر ممکن خواهد بود.

وی افزود: لاهیجان دارای ۳۲۰ دستگاه تاکسی فرسوده است که نزدیک به ۶ سال به دلایل مختلف نوسازی نشده و به رغم ثبت نام اینترنتی و بانکی و هماهنگی های لازم با اتحادیه هنوز کاری صورت نگرفته است.

آگشته اضافه کرد: شاید یکی از اتفاق هایی که دولت می توانست رقم بزند، وام خرید خودرو اگر در بخش حمل و نقل عمومی هزینه می شد، مردم بیشتر می توانستند استفاده کنند و امیدواریم که با پیگیری نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی بتوانیم ناوگان حمل و نقل عمومی لاهیجان را نوسازی کنیم.

شهردار لاهیجان اظهار کرد: حمل و نقل عمومی از زیر ساخت های گردشکری می باشد و ما در لاهیجان باید خود را به فنون و ابزار آلات روز مجهز کنیم و برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و گردشگران در خور شهر لاهیجان تلاش نماییم.

در این جلسه ابوذر ندیمی ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و پتکی مدیرصندوق کارآفرینی امید گیلان و کسرایی فرماندار شهرستان لاهیجان نیز سخنرانی کردند و در پایان از فعالان صنعت حمل و نقل عمومی لاهیجان تقدیر شد.

mail.google.com 2

لاهیجان در یک جهش بزرگ است
حسینعلی خدایگانی در مراسم افتتاح طرح توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی لاهیجان افزود: از شهردار لاهیجان تشکر می کنم که با مدیریت خوب باعث شدند شهرداری در زمینه پرداخت حقوق به روز باشد.
وی اظهار کرد: ما با کمک اعضای شورای شهر تلاش می کنیم برای افزایش منابع مالی به شهردار کمک کنیم و تصمیم گرفتیم خدمت آقای ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی برسیم و از تهران اعتباراتی را جذب نماییم.
خدایگانی اضافه کرد: رسانه ها اگر واقعاً به وظایف خود عمل کنند، باید بنویسند که چرا فلان شخص از صفر به صد رسیده، نه اینکه چرا این نامه را نوشته است، بلکه من افتخارم این باشد که بنویسم که این رانت چه بوده و آن دزدی چه بوده نه اینکه برای این شهر تقاضای پول کرده اید.
رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: در شهرداری لاهیجان شهردار و کارکنان دارای عملکرد خوب هستند و دراند خوب کار می کنند و اعضای شورا به همراه آقای ندیمی تلاش کردیم برای شهر پول جذب کنیم.
خدایگانی افزود: به آقای ندیمی گفتم که با ناله باید پول بگیریم و با ایشان خدمت وزیر و معاون وزیر رسیدیم.
وی اضافه کرد: حال برخی شبنامه بنویسند و در روزنامه نامه بنویسند در حالیکه ما دست جمع این تصمیم را گرفتیم که با هم و یکپارچه باشیم و جایی هم برای کوتولو ها نیست.
وی اظهار کرد: لاهیجان در یک جهش بزرگ است و چند هتل و زیرساخت های دیگر در این شهر در حال ساخت است و در بین گردشگران در ایران نام لاهیجان حرف اول را می زند

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …