چاپ مطلب چاپ مطلب

آمادگی کامل مجموعه شهرداری رشت در تعطیلات پیش رو برای برگزاری مناسبتها و جهت میزبانی از مسافران و گردشگران

آمادگی کامل مجموعه شهرداری رشت در تعطیلات پیش رو برای برگزاری مناسبتها و  جهت میزبانی از مسافران و گردشگران

معاون خدمات شهر شهرداری رشت با تاکید بر آمادگی این شهرداری در استقبال از مسافران و گردشگران گفت: با توجه به تعطیلات عید فطر تمامی پارکها و سرویس های بهداشتی سطح شهر باز و آماده ارائه سرویس به میهمانان و گردشگران می باشد.

 

همای گیلان، معاون خدمات شهر شهرداری رشت در گفت و گو با واحد خبر مدیریت ارتباط با رسانه های شهرداری رشت با تاکید بر آمادگی این شهرداری در استقبال از مسافران و گردشگران گفت: با توجه به تعطیلات عید فطر تمامی پارکها و سرویس های بهداشتی سطح شهر باز و آماده ارائه سرویس به میهمانان و گردشگران می باشد.

علی مقصودی در ادامه از پاکسازی ورودی های شهر با کمک مناطق و سازمانهای زیرمجموعه شهرداری خبر داد و افزود: تمامی پارکها و فضای سبز سطح شهر از وجود هرگونه آلودگی و زباله های احتمالی پاکسازی شده است.

وی تصریح کرد: باتوجه به پیش رو بودن قیام ۱۵ خرداد، وفات معمار و بنیانگذار کبیر انقلاب و عید سعید فطر بنرها، پرچم ها و استندهای موضوعی آماده نصب می باشد.

معاون خدمات شهر در خصوص برپایی نماز عید فطر خاطرنشان کرد: شهرداری رشت تمهیدات و هماهنگی‌های لازم را برای برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر و استقبال از مسافران در تعطیلات عید فطر اندیشیده است.

مقصودی یادآور شد: برای مناسب‌سازی فضا‌های سبز و عمومی جهت حضور مسافران و گردشگران در تعطیلات عید فطر اقدامات لازم انجام شده است.

او گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت نیز در مبدا به منظور انتقال نمازگزاران به مصلی و برگشت آنان به مبادی اولیه خدمات رایگان اختصاص می‌دهد.

معاون خدمات شهری شهرداری با بیان اینکه نیرو‌های سازمان آتش‌نشانی نیز در اطراف مصلی با در نظر گرفتن تمامی نکات ایمنی در روز عید سعید فطر خدمات‌رسانی خواهند کرد، خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی با تجهیزات و ماشین‌آلات آتش‌نشانی در نقاط تعیین شده استقرار می‌یابند.

وی افزود: برای جلوگیری از هرگونه بساط‌گستری و حضور وانت بارها، نیرو‌های مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری در نقاط تعیین شده در اطراف و داخل مصلی مستقر می‌شوند.

منبع خبر

مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت

 

About عطیه نصرتی

Check Also

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشکده هوا فضای سپاه: «شهید رییسی» مزد یک عمر مجاهدت خود را از امام رضا (ع) گرفت

حجت‌الاسلام نعمت الله فخری عصر شنبه در مراسم یادبود سیدالشهدای خدمت و همراهانش در مسجد …