چاپ مطلب چاپ مطلب

ابتکار شهردار سیاهکل با اجرای طرح « محل به محل» در سطح شهر

همای گیلان، ایمان محمدپور نیک بین شهردار سیاهکل در دومین نشست هم اندیشی به منظور پیگیری و رفع مشکلات مردمی در محله “کدوبنک” به همراه اعضای شورای اسلامی شهر حاضر و با اهالی و معتمدین محلی از سایر صنوف مختلف به تبادل نظر و گفتگو پرداخت.

شهردار سیاهکل در ابتدا ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت علی بن موسی الرضا (ع) گوشه ای از عملکرد شهرداری را بیان کرد. نیکبین با اشاره به سفر معاونت عمرانی شرکت سرمایه گذاری اتیه شهر کشور وابسته به بانک شهر و هیات همراه از مناطق مستعد گردشگری سیاهکل ، از برنامه ریزی و اجرایی شدن این طرح ها و نهایی شدن توافقات در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر نیک بین در ادامه افزود : ساماندهی بازار هفتگی به تقاضای عده کثیری از کسبه و بازاریان سیاهکل بوده که با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر و تائید کمیته تطبیق شهرستان درحال انجام بوده است .

نیک بین درخصوص اسفالت خیابانها و کوچه های سطح شهر گفت: تا کنون حدود ۵۰ هزار مترمربع در سطح شهر اسفالت انجام گرفته که اینکار برابری کرده با ۴ سال کارکرد نسبت به سالهای قبل میباشد.

وی در پایان گفت: در خصوص طرح گردشگری در سطح شهر و جذب توریسم هم در ورودی شهر ساخت کلبه سنتی و همچنین تابلوی های راهنمایی گردشگری ، المان و کاشت و طراحی درخت که سالیان مدیدی انجام نگرفته بود انجام گرفت .

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

نماینده ولی فقیه در گیلان طی دیدار با معاون وزیر صمت: برای رشد تولید؛ به بازارهای صادراتی توجه شود

نماینده ولی فقیه در گیلان طی دیدار با معاون وزیر صمت: برای رشد تولید؛ به …