چاپ مطلب چاپ مطلب

استاندار گیلان در آئین تجلیل از کارفرمایان برتر تامین اجتماعی استان ، کارفرمایان را موتور محرکه تولید و اقتصاد کشور خواند.

همای خبربه نقل از روابط عمومی مجتمع چوکا ، دکتر اسدا.. عباسی استاندار گیلان در آئین تجلیل از ۱۰ چهره منتخب استانی جشنواره کارفرمایان برتر تامین اجتماعی ، با تاکید بر اهمیت و نقش عرصه های صنعت و تولید در اقتصاد و توسعه کشور ، به تدابیر اتخاذ شده در قرارگاه جهادی استان به منظور مدیریت مطلوب نیرو در بخشهای گاز و برق به منظور تداوم پویایی و فعالیت شرکتها و کارخانجات اشاره نموده و با بیان اینکه کارفرمایان موتور محرکه تولید و اقتصاد محسوب میگردند اظهار داشت : کارفرمایانی که با تلاش و دلسوزی در خط مقدم تولید گام برمیدارند را نمونه میدانیم .

✔️ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به اینکه رویکرد شعارهای سال در اوایل دهه ۹۰ کلیت مفاهیم اقتصاد با تمرکز به اصولی همچون اقتصاد مقاومتی بوده ، افزود : در چندسال اخیر این رویکرد به شکلی محوری بر عرصه های تولید و اشتغال متمرکز گردیده است .

⏺️ استاندار گیلان ضمن قدردانی از اقدام تامین اجتماعی برای پاسداشت کارفرمایانی که در راستای رعایت تکالیف قانونی حرکت مینمایند از فعالان تشکل ها و سخنرانان در مراسم که به طرح دغدغه های فعالان عرصه صنعت و تولید پرداختند تشکر نموده و بر برگزاری نشست های هم اندیشی با این عزیزان تاکید نمود .

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت، خبر داد؛ *ساماندهی بالغ بر ۹۰۰۰ عوامل اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان رشت* رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت با بیان اینکه بالغ بر ۹۰۰۰ عوامل اجرایی، نظارت، انتظامی و پشتیبانی در انتخابات شهرستان فعالیت می‌کنند، گفت: در شهرستان رشت ۵۳۱ شعبه اخذ رای داریم که از این تعداد ۲۸۲ شعبه ثابت شهری و ۲۴۳ شعبه ثابت روستایی هستند.

به گزارش همای خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان رشت، مهندس کیا عاشوری …