چاپ مطلب چاپ مطلب

انتقاد کوچکی‌نژاد از عدم اجرای قانون تعیین تکلیف نیروهای پیش‌‌دبستانی

قانون به تصویب رسیده ولی اجرایی نمی‌شود و نمایندگان مجلس هر روز شاهد تجمع تعداد بسیار زیادی از نیروهای خرید خدمتی و پیش دبستانی مقابل مجلس هستند.
به نقل از خبرگزاری فارس،‌ جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت،‌در تذکری آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: در سال ۹۱ مجلس نهم قانونی تصویب کرده که طبق آن قانون مقرر شد نیروهای پیش دبستانی و خرید خدمت طی دو سال در آموزش و پرورش تعیین تکلیف شوند.
وی افزود: آن قانون به تصویب رسیده ولی اجرایی نمی‌شود و نمایندگان مجلس هر روز شاهد تجمع تعداد بسیار زیادی از نیروهای خرید خدمتی و پیش دبستانی مقابل مجلس هستند.
کوچکی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: انتظار داریم فرصت دهید تا نمایندگان مجلس طرحی را که آماده کرده‌اند در صحن علنی مطرح کنند تا مشکل این عزیزان حل شود.
ابوترابی‌فرد در پاسخ به کوچکی‌نژاد تصریح کرد: ‌در این رابطه انشاءالله جلسه‌ای با حضور جنابعالی و وزیر آموزش و پرورش تشکیل می‌دهیم تا این مشکل هم برطرف شود.

About

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …