چاپ مطلب چاپ مطلب

بیستمین یادواره ۱۳۶ شهید پاک رضوانشهر، با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

یادواره ۱۳۶ شهید رضوانشهر برگزار شد
بیستمین یادواره ۱۳۶ شهید گلگون کفن رضوانشهر، با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش همای گیلان – نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر،آیت الله رضا رمضانی عضو مجلس خبرگان رهبری شامگاه شنبه در این آئین گفت: دشمن همواره با توطئه و مانع تراشی در مسیر حرکت انقلاب اسلامی ظاهر شده و شهدای عزیز با تقدیم جان خود از کشور حفاظت کرده اند.

وی افزود: مردم کشور ما در طول انقلاب اسلامی همواره پشتیبان ولایت فقیه و دستاورد های نظام اسلامی بوده اند و همین حضور ملت در صحنه های مختلف انقلاب موجب عصبانیت دشمنان شده است.

وی با اشاره به تحرکات دشمنان در بعد رسانه ای افزود: امروز مافیای رسانه ای در جهان عرصه را بر جوامع بشری و دین مبین اسلام تنگ کرده و با استفاده از ابزار رسانه در مسیر توسعه عدالت سنگ اندازی می کنند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران با هدف پیاده کردن اهداف دین مبین اسلام در کشور ما شکل گرفته و دشمنان با همه توان سعی در به انحراف کشاندن اهداف این انقلاب داشتند و در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذار نکردند ولی امروز شاهد شوکت و عظمت انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سال پیروزی آن هستیم .

آیت الله رمضانی در ادامه گفت: حفظ منافع نظام مهمترین هدف ماست و باید وضعیت اقتصادی مردم و جامعه بهبود یابد و مردم از وضعیت موجود گله مند هستند و مدیریت امور اقتصادی بعنوان یک راهبرد در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

*شهرستان رضوانشهر ۱۳۶ شهید والا مقام، ۱ شهید آتش نشان، ۵ شهید گمنام، ۳۵۸ نفر جانباز و ۳۲ نفر آزاده و۷۳۶ رزمنده دفاع مقدس، به میهن انقلاب و ارزشهای اسلامی هدیه داده است .

 

 

About نسرین عشقی

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …