چاپ مطلب چاپ مطلب

ثبت نام رئیس جمهور در انتخابات مجلس خبرگان + عکس/

همای گیلان:حجت الاسلام حسن روحانی در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرد.

axe98397

حجت السلام حسن روحانی رئیس جمهور دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرد./کاسپین

هاشمی رفسنجانی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری شد

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام کاندیدای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری شد.

axe98410

آیت الله هاشمی رفسنجانی در پنجمین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری با حضور در وزارت کشور برای کاندیداتوری در انتخابات خبرگان ثبت نام کرد.

آیت الله هاشمی در تمامی ادوار مجلس خبرگان حضور داشته است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران گفت: آنچه در چند ماه آینده شکل می‌گیرد مجلس خبرگان جدید و مجلس شورای اسلامی است که هر دو در سعادت کشور می‌توانند نقش ایفا کنند و این بستگی به رأی ملت ما دارد.

وی افزود: مسئولیت بزرگی به عهده کسانی خواهد افتاد که مردم آنها را امین خود در نظر می‌گیرند و به آنها رأی خواهند داد.

وی در ادامه تصریح کرد: مجلس خبرگان ستون خیمه انقلاب را در اختیار دارد که در دوره‌های گذشته به خوبی ادای وظیفه کرده است و مناسب‌ترین فرد را بعد از امام(ره) انتخاب کرد که کار خود را با طراوت و شادابی انجام می‌دهد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی افزود: مجلس شورای اسلامی نیز روزانه در سرنوشت ما مؤثر است زیرا با قانونگذاری سرنوشت ما را تعیین می‌کند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: برای همه ما روشن است که سال‌های آینده با توجه به وضع منطقه و حوادثی که به دنبال ناامنی‌ها شکل خواهد گرفت سال‌های بسیار مهمی خواهد بود.

وی در ادامه گفت: الحمدلله امنیت داریم و خدا را شکر می‌کنیم و از مردم باید به خاطر اینکه به اشرار میدان نمی‌دهند، تشکر کنیم.

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه گفت: هر کسی که با اتکا به رأی مردم انتخاب شد می‌تواند به نیابت از مردم تصمیم بگیرد و امانت بزرگی که مردم به نامزدهای موفق می‌سپارند، ایجاب می‌کند که وظیفه‌شناسی بر ما حاکم باشد.

وی در پایان اظهار کرد: خیلی از انقلاب‌ها در این مدت گرفتار مشکل شدند ولی انقلاب ما راه خود را می‌رود و تا حضرت ولی‌عصر(عج)، نظر مناسب به ملت خودش دارد این ملت دچار اندوهی نخواهد شد./انتخاب

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …