چاپ مطلب چاپ مطلب

جوابیه مهندس کوچکی نژاد در پی درج خبری در دیارمیرزا /اخراجی کسی است که پذیرش دکترای او را پس از یک سال لغو می نمایند.

اخراجی کسی است که سایت شما را پشتیبانی می کند و همزمان از دو دستگاه دولتی حقوق دریافت می نماید همان کسی که پذیرش دکترای او را پس از یک سال لغو می نمایند.

متن کامل این جوابیه به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

سردبیر دیار میرزا—آفتاب

سلام علیکم

مطالبی در سایت دیار میرزا-آفتاب مطرح گردید که مایه تعجب میباشد. انتشار اینگونه خبرهای کذب و دروغ سایت شما را زیر سوال میبرد. موضوعی را تحت عنوان ( نماینده اخراجی از دانشگاه اقدام به شکایت از وزیر علوم نموده است) عنوان کرده اید، اینجانب بنا بر وظیفه نمایندگی خود به اتفاق دو نفر از همکاران در ارتباط با دانشجویان ستاره دار اطلاعاتی را از وزیر محترم درخواست نموده ایم که چرا عده ای از این دانشجویان ثبت نام شده اند و عده ای دیگر همچنان محروم از تحصیل می باشند؟

بر اساس اصل ۸۴ قانون اساسی این حق قانونی نماینده است که سوال نماید ولی وزیر محترم پاسخ نداد و مجبور شدیم موضوع را جهت رسیدگی به کمسیون اصل ۹۰ ارجاع دهیم. اما شما به جای تشکر از ما به خاطر دفاع از حق مسلم تعدادی از دانشجویان محروم از تحصیل، مطالبی غیر مرتبط به نقل از اینجانب مطرح نموده اید که ایجاد شبهه نمایید.

من حق قانونی خود می دانم که این موضوع را از مسیر قانونی پیگیری نمایم لازم به یاد آوری است اینجانب کارمند رسمی وزارت علوم می باشم و سال ها در مراکز آموزش عالی و آموزش پرورش تجربه دارم و ایثار گر(جانباز و ۷۸ ماه حضور داوطلبانه در جبه جنگ حق علیه باطل) بوده و با دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مثل هر فرد دیگری حق ادامه تحصیل و استفاده از بورس را دارم و در راستای این هدف طبق قانون در سایت سازمان بورس ثبت نام کرده و طبق روال وزارت علوم اقدام به تبدیل بورسیه خارج به داخل کشور نموده و کلیه مراحل بورسیه را طی نمودم.

سازمان بورس دانشجویان، بورسیه این جانب را پذیرفت و جهت پذیرش باید در یکی از دانشگاه های کشور ثبت نام می کردم، به دانشگاه گیلان معرفی شدم این دانشگاه چون دانشجوی عادی نداشت دانشجوی بورسیه هم پذیرش نمی کرد و سازمان بورس دانشجویان پذیرش مرا منوط به پذیرش در یکی از دانشگاه های کشور نموده است. آیا این می شود (اخراجی از دانشگاه)

اخراجی کسی است که سایت شما را پشتیبانی می کند و همزمان از دو دستگاه دولتی حقوق دریافت می نماید همان کسی که پذیرش دکترای او را پس از یک سال لغو می نمایند.

البته کم لطفی وزیر علوم و سازمان دانشجویی نسبت به این جانب که (شائبه فشار آوردن برای کوتاه آمدن از آرمان های نظام و مسئولیت خطیر نمایندگی ام را به همراه دارد) از طریق قانونی پیگیری خواهم نمود.

انتظار دارم در خبر رسانی به مردم عزیز واقعیت ها را منعکس کنید و از اخبار غیر واقعی پرهیز نمایید در خاتمه از درگاه خداوند منان برای همه عزیزانی که در عرصه خبر رسانی صادقانه تلاش می نمایند اجر عظیم می نمایم.

والسلام

جبار کوچکی نژاد

نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی

منبع: سایت دیارمیرزا

About

Check Also

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران نوروزی

🎬 پوستر کمدی اکشن «تمساح خونی» رونمایی شد /نخستین ساخته جواد عزتی در راه اکران …