چاپ مطلب چاپ مطلب

دادستان مرکز استان گیلان تایید کرد: بازداشت یکی دیگر از مدیران کل استان با دستور قضایی + جزئیات

این دستگیری در حالی انجام شد که در چند ماه اخیر معاون استاندار سابق گیلان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و چند معاون و مشاور وی به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال دستگیر شدند.

ظهر امروز مشاهدات عینی خبرنگار خزرآنلاین خبر از آن داشت که یکی از مدیران کل با دستور قضایی بازداشت‌شده است.

جدیدترین جزئیات در خصوص بازداشت این مدیرکل که در آستانه تصدی بر فرمانداری یکی از شهرستان‌ها استان بوده است، حکایت از آن دارد که وی به دلیل اعطای زمین با قیمت غیرواقعی بازداشت و به مراجع قضایی منتقل‌شده است.

در همین راستا حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا اظهار داشت: یکی دیگر از مدیران ارشد اجرایی استان گیلان به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال بازداشت شد.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان خاطرنشان کرد: به‌دلیل رعایت موازین قانونی تا قبل از طی شدن مراحل دادرسی و اثبات جرائم ارتکابی از طرح نام این مدیر ارشد دولتی خودداری می‌شود.

به‌دلیل رعایت موازین قانونی تا قبل از طی شدن مراحل دادرسی و اثبات جرائم ارتکابی از طرح نام این مدیر ارشد دولتی خودداری می‌شود

گفتنیست این دستگیری در حالی انجام شد که در چند ماه اخیر معاون استاندار سابق گیلان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و چند معاون و مشاور وی به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال دستگیر شدند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …