چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس شورای اسلامی شهر رشت : برگزاری جشنواره گیل دخت در سطح بین المللی

رئیس شورای اسلامی شهر رشت : برگزاری جشنواره گیل دخت در سطح بین المللی

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت : امیدوارم به زودی و با همراهی دیگر دستگاه های متولی، شاهد برگزاری جشنواره گیل دخت در سطح بین المللی در رشت باشیم.

به گزارش همای گیلان نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا در مراسم اختتامیه جشنواره گیل دخت با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به جوانان فرهیخته شهر رشت تبریک عرض می کنم.

وی با خیر مقدم به هنرمندانی که به منظور شرکت در این جشنواره از شهرهای دور و نزدیک در شهر رشت حضور پیدا کردند افزود: این جشنواره با موضوعیت زنان برگزار شد و همه می دانیم که زن یکی از با ارزش ترین موجودات خلق شده توسط پروردگار است و یقینا با وجود زنان حیات جامعه تداوم پیدا کرده است .

کارگرنیا با تاکید به اینکه زنان ایران اسلامی در تمامی دوران دوشادوش مردان در تلاش هستند بیان کرد: زنان در دوران پیروزی انقلاب و پس از آن در دوران هشت سال دفاع مقدس و حتی در دوران کرونا در لباس مقدس کادر درمان ، دوشادوش مردان برای سربلندی کشور و کمک به دیگر همنوعان خود تلاش کرده اند و به راستی که جایگاه زنان در حفظ جامعه بسیار مهم و تاثیر گذار است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با قدردانی از تلاش های برگزار کنندگان جشنواره گیل دخت گفت: از تمامی دست اندرکاران برگزاری این جشنواره و همچنین هنرمندانی که در جشنواره گیل دخت آثار خود را ارائه کرده و به ایفای نقش پرداختند تشکر می کنم و امیدوارم به زودی شاهد برگزاری این جشنواره در سطح بین المللی در شهر رشت باشیم.

انتهای پیام

About نسرین عشقی

Check Also

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در دیدار با خیرین سیاهکل:تاریخ جلوه گاه بصیرت و معرف انسانهای خیر و مومن است

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در دیدار با خیرین سیاهکل:تاریخ جلوه گاه بصیرت و معرف …