چاپ مطلب چاپ مطلب

راز مخفی نگه داشتن مرگ مسعود رجوی

همای گیلان:«در هرحال مسعود رجوی چه زنده باشد و چه مرده، مجاهدین خلق [گروهک منافقین] یک جریان به‌شدت عقب‌مانده مذهبی و به‌شدت مافیایی است و ما با یک گروه عجیب‌وغریبی مانند داعش مواجه هستیم.»

JamNewsImage17502449

در ادامه واکنش‌ها به خبر مرگ مسعود رجوی، که در نشست هفته گذشته گروهک منافقین در پاریس توسط ترکی الفصیل (رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان) اعلام شد، کارشناس تلویزیون کمونیستی “کانال جدید” به بررسی راز مخفی نگه‌داشتن مرگ مسعود رجوی پرداخت.

 “مصطفی صابر” در پاسخ به این سؤال که چرا سازمان مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) گفته‌اند اظهارات ترکی الفیصل “اشتباه لفظی” بوده و “مرحوم بودن مسعود رجوی” کذب است؟ گفت: «این خیلی عجیب است که کسی که رئیس سازمان امنیت عربستان سعودی بوده و دائما با اخبار و اطلاعات سروکار دارد، در یک جلسه رسمی که یقین دارد اظهاراتش در همه‌جا انعکاس خواهد داشت بیاید آن‌هم نه یک بار بلکه دو بار به صراحت خطاب به مریم رجوی بگوید “شوهر مرحومتان”.

خیلی واضح است که این را هیچ جور نمی‌شود پنهان کرد. اما مجاهدین خلق (گروهک منافقین) به صورت خیلی مسخره‌ای  سعی کردند این کار را بکنند؛ برای همین گفتند “اشتباه لفظی بوده است”. مگر می‌شود یک آدم درباره زندگی یک فرد دچار اشتباه لفظی شود؟ آنها تلاش کردند سخنان ترکی الفیصل را حذف و سانسور کنند.»

وی افزود: «من حدس می‌زنم که مقامات عربستان احتمالاً می‌دانند که مسعود رجوی از دنیا رفته است، منتها احتمالاً مجاهدین (منافقین) درست به آنها تفهیم نکرده بودند که این قضیه باید پنهان بماند. برای همین ترکی الفیصل به‌راحتی دو بار در نشست مجاهدین (منافقین) در پاریس گفت: “مرحوم مسعود رجوی”.»

14380610577

About سردبیر ارشد

Check Also

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی روز سه شنبه طی مراسمی در اتاق بازرگانی گیلان تجلیل شدند

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی …