چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس شورای اسلامی شهر دیلمان: شرکت گاز گیلان وعده‌هایش به مردم دیلمان را عملی کند

رئیس شورای اسلامی شهر دیلمان گفت: عملیات لوله‌گذاری گاز در شهر دیلمان انجام شده، اما هیچ‌کدام از وعده‌های شرکت گاز گیلان برای تزریق گاز به این لوله‌ها محقق نشده است.

به گزارش همای گیلان به نقل از تسنیم مجید رجبی  با اشاره به مشکلاتی مردم شهر و منطقه دیلمان، اظهار کرد: با وجود اینکه کار احداث ساختمان درمانگاه دیلمان به پایان رسیده است و مردم دو دهستان پیرکوه و آسیابر و ۱۱۴ روستای دیلمان در انتظار آغاز فعالیت آن هستند، اما به دلیل تجهیز نبودن آن، مردم این منطقه همچنان با مشکلات پزشکی دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی با بیان اینکه به علت کوهستانی بودن منطقه دیلمان مردم در فصل‌های مختلف نیاز به سوخت دارند، تصریح کرد: عملیات لوله‌گذاری گاز در شهر دیلمان انجام شده، اما هیچ‌کدام از وعده‌های شرکت گاز گیلان برای تزریق گاز به این لوله‌ها محقق نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر دیلمان، این شهر را مرکز تشییع ایران نامید و گفت: پس از واقعه عاشورا بیش از ۳ هزار نفر از مردم این دیار برای خون‌خواهی حضرت اباعبدالله (ع) و شهدای دشت کربلا به سرزمین عراق اعزام شدند.

وی افزود: هیچ پوشش خبری از مراسم‌های مختلف منطقه دیلمان از جمله عزاداری روز عاشورا که با شکوه خاصی در این منطقه برگزار شده توسط صدا و سیما انجام نشده است.

رجبی خواستار نگاه ویژه مسئولان شهرستانی و استانی به منطقه دیلمان شد و گفت: فقط چند اداره دولتی در دیلمان مستقر است و با توجه به فاصله ۴۵ کیلومتری دیلمان تا سیاهکل، مردم این منطقه با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند.

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …