چاپ مطلب چاپ مطلب

عضو شورای اسلامی شهر رشت خبر داد: ایجاد سامانکده های جدید در رشت


عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: ایجاد سامانکده و گرمخانه جدید در سال جاری از اولویت های کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت است.
به گزارش همای گیلان و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت فاطمه شیرزاد صبح امروز با اشاره به وضعیت سامانکده شهرداری رشت اظهار کرد: بر اساس قانون جمع آوری افراد بی خانمان از وظایف شهرداری ها است.
وی افزود: نگهداری و تامین غذای مناسب برای افراد بی خانمان بر عهده دیگر دستگاه های دولتی از جمله بهزیستی و غیره بوده و شهرداری در این باره وظیفه ای ندارد.
شیرزاد با بیان اینکه شهرداری رشت بابت سامانکده ۲۰۰ میلیون تومان بدهکار است تصریح کرد: شهرداری رشت بابت تامین غذای افرادی که در سامانکده حضور دارند مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بدهکار است و رفع چنین مشکلاتی نیازمند همراهی دیگر دستگاه های متولی در این حوزه است.
وی به ایجاد سامانکده های جدید با پیگیری کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت در سال جاری اشاره و گفت: شهرداری رشت تا کنون ۱۹۱ نفر از افراد بی خانمان را جمع آوری کرده که از این تعداد ۴۵ نفر آقا و مابقی خانم هستند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت به مشکلات معیشتی مردم رشت اشاره و اظهار کرد: فراهم کردن زمینه های اشتغال برای مردم می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف و دغدغه های مردم نسبت به مباحث مالی و غیره را مرتفع کند.
با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …