چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیر کل ورزش وجوانان:یکی از مهمترین برنامه ورزش وجوانان توجه به ورزش همگانی است

اختصاصی همای گیلان:مدیر کل ورزش وجوانان درهمایش توسعه ی ورزش همگانی در شهرستان لاهیجان گفت: برای انسان هیچ چیز جز در سایه سعی و تلاش به دست نمی آید، که خداوندنیز در قرآن مارابه سعی و تلاش توجه داده است.

 

رهنما افزود: برایم بسیار مایه خوشحالی است که این همایش با این همه جمعیت برگزار می شود. این شهر مهد بزرگان ورزشی و غیرورزشی می باشد.

SAM_0732

وی اظهار داشت توجه به ورزش در محضر تاریخ به جهت حفظ بقا خلاصه می شد و تقویت قوای جسمانی در همین امر خلاصه می گردید.

مدیرکل ورزش جوانان آن گاه در خصوص رویکرد نظام جمهوری اسلامی و وزارت ورزش اذعان داشت: رویکرد وزارت ورزش براساس ورزش تربیتی (که احترام به قانون مورد توجه است)، ورزش همگانی (که صحبت از سلامت جامعه است) و ورزش قهرمانی و حرفه ای بنا نهاده شده است.

رهنما خاطرنشان کرد: با اینکه ورزش همگانی هم توصیه مقام معظم رهبری است و هم سلامت جامعه را دربر می گیرد اما توجه ویژه ای به آن نشده است و ثروت ملی به این سمت سوق داده نشده است اما رویکرد جدید وزارت ورزش توجه ویژه به این رشته ورزشی است.

About

Check Also

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با ابراز گلایه از برخی از محکومیت های مالی شهرداری رشت گفت: به علت بی توجهی بعضی از مدیران و یا کارشناسان شهرداری رشت  شهرداری با شکایات مختلف به میلیاردها تومان پرداخت جرایم و ضرر و زیان محکوم می شود

  رئیس شورای اسلامی شهر رشت با ابراز گلایه از برخی از محکومیت های مالی …