چاپ مطلب چاپ مطلب

مسئول خاطی تیم‌ملی امید که زن کره‌ای را آزار داد چه کسی است؟

همای گیلان:کاروان ورزشی ایران شروع ضعیف و ناامید کننده ای در بازی های آسیایی داشت و شاگردان وینگادای پرتغالی شکست سنگین و تلخی را مقابل ویتنام تجربه کردند. اما به فاصله چند ساعت بعد از این مسابقه خبری روی خروجی خبرگزاری های خارجی قرار گرفت که باخت تیم ایران را تحت الشعاع خودش قرار داد و کارنامه کاروان ایران را قبل از آغاز رسمی مسابقات سیاه کرد! آزار جنسی یکی از داوطلبین(والنتیر) برگزاری مسابقات از سوی یکی از دست اندرکاران تیم امید ایران! اتفاقی عجیب و البته مشمئز کننده که به سرعت برق و باد در بین مسئولان برگزاری و تیم های حاضر در کره جنوبی پیچید و ضربه بزرگی را به وجهه کاروان ورزشی ایران وارد کرد.

axe15429

ماجرا از این قرار بود که آقای ایکس روز مسابقه با ویتنام و به بهانه گرفتن عکس یادگاری یکی از بانوان داوطلب برگزاری مسابقات را مورد آزار جنسی قرار داد که با شکایت این زن کره‌ای، پای پلیس کره جنوبی نیز به میان آمد و فرد ایرانی دستگیر شد.

عمق فاجعه زمانی نمود پیدا کرد که این اتفاق تاریک روی خروجی خبرگزاری های خارجی از جمله رویترز قرار گرفت. رویترز در متن این خبر به آزار جنسی مرد ۳۸ ساله ایرانی که دست اندکار تیم امید است به یکی از نیروهای داوطلب برگزاری مسابقات اشاره کرده و نکته جالب توجه اینکه این فرد در بازجویی پلیس، به انجام این عمل زشت و قبیح اعتراف کرده است! او البته گویا مدعی شده که نمی دانسته کاری که انجام داده جرم است!

در همین راستا اخبارتایید نشده ای منتشر شده مبنی بر اینکه این فرد ایرانی جزو کادر فنی تیم ملی امید است و در حال حاضر با پادرمیانی مسئولان سفارت ایران در کره جنوبی آزاد شده است.

هرچند که رویترز مدعی است این عضو خاطی تیم امید ایران تدارکاتچی است اما اخباری از محل این مسابقات رسیده که فرد مذکور یکی از مربیان تیم ملی است و اتفاقا بسیار مورد اعتماد علی کفاشیان.

البته با اینکه هنوز هیچ مقام رسمی به جزئیات این قضیه اشاره ای نکرده است اما به نظر می رسد جرمی در این سطح پنهان نمانده و دیر یا زود نام فرد خاطی توسط کمیته مسابقات یا پلیس کره جنوبی اعلام خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه طبق اعلام کره جنوبی تا زمان رسیدگی به این پرونده این فرد ایرانی اجازه خروج از خاک کره جنوبی را ندارد.

About

Check Also

بازدید مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از پروژه های شهرستان آستارا

“بازدید مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از پروژه های شهرستان …