چاپ مطلب چاپ مطلب

مسابقات جام رمضان سما لاهیجان با قهرمانی تیم چابکسر به پایان رسید

مسابقات فوتسال بانوان استان گیلان در قالب جام رمضان که به میزبانی سما لاهیجان برگزار شد با قهرمانی تیم چابکسر به کار خود پایان داد.
همای گیلان، در این بازی ها شش تیم از بانوان استان گیلان از شهرهای رشت، بندرانزلی، لاهیجان، سیاهکل و چابکسر با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت تیم چابکسر قهرمانی این دوره از بازی ها را از آن خود نمود و تیم های رشت و لاهیجان به ترتیب دوم و سوم شدند.
در مراسم اختتامیه این دوره از بازی ها که با حضور نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال شهرستان لاهیجان برگزار گردید، دکتر افشار ضیاظریفی معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل هدف از برگزاری این دوره ورزشی را «تکریم بانوان» و «مشارکت دادن آنان درفعالیت های ورزشی و اجتماعی» عنوان و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بانوان نیمی از جمعیت کشور را شامل می شوند و تاثیرگذاری فوق العاده ای بر تحولات جامعه دارند ولی دربرخی موارد از جمله برخی فعالیت های ورزشی و اجتماعی با محدودیت مواجهند. هدف ما این بود با توجه به امکاناتی که داریم برای پرکردن این خلا تلاش کنیم و با مشارکت دادن بانوان در فعالیت های ورزشی و اجتماعی به شکوفایی استعدادهای آنان همت گماریم.
ضیاظریفی در ادامه سخنانش افزود: باعث افتخار است که برای اولین بار در سطح استان گیلان میزبان فوتسال بانوان این استان بودیم و امیدوارم که در سنوات بعد نیز بتوانیم این کار را با گستردگی بیشتر و کیفیت بالاتر ادامه دهیم.
رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه از نهادها و اداراتی چون هیات فوتبال شهرستان برای اجرا و کسب مجوزهای لازم، فرمانداری شهرستان برای صدور مجوز های لازم و نیروی انتظامی و سپاه پاسداران برای تامین امنیت این مسابقات تقدیر و تشکر نمود.
وی در ادامه سخنانش از شهردار محترم لاهیجان، اداره ورزش و جوانان، بیمه آسیا (نمایندگی اسماعیلی) که قسمتی از جوایز این دوره از بازی ها را متقبل شدند و همچنین از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان به خاطر همکاری با سما در زمینه اسکان و ایاب و ذهاب تیم ها تشکر ویژه نمود و این رویداد بزرگ ورزشی را نتیجه همکاری و تعامل با نهادها و ادارات فوق الذکر دانست.

لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه از تیم های اول تا سوم با اهدای جوایز نقدی قدردانی شد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با محوریت مناطق آزاد گامی در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با …