چاپ مطلب چاپ مطلب

مطهری:ضرغامی ازطرف محافل خاصی تحت فشار است تا دولت را در تنگنا قرار دهد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ضرغامی باید استقلال خود را در مقابل برخی محافل خاص حفظ کند، گفت: ضرغامی ازطرف محافل خاصی تحت فشار است تا دولت را در تنگنا قرار دهد.

untitled
«علی مطهری» درباره تاخیردر زمان پخش گفت وگوی شب گذشته رییس جمهوری از صداوسیما ونامه ضرغامی به شورای نظارت درباره انتخاب مجری توسط روسای قوا، گفت: گاهی رییس جمهوری می خواهد گزارشی را به مردم ارایه کند، دراین صورت مجریان به طورحتم باید با موافقت رییس جمهوری انتخاب شوند، اما گاهی مقرراست مصاحبه ای چالشی انجام شود ومجریان مخالف وموافق حضور پیدا کنند، در این شرایط صدا و سیما می تواند در انتخاب مجریان نظردهد و ازهر دوطرف افرادی را معین کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات واسلامشهر درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بنابراین درباره گفت وگوی شب گذشته رییس جمهوری، حرف دولت منطقی تر از صدا و سیما بود؛ ضرغامی طرفداراعتدال است اما ازطرف محافل خاصی تحت فشار است تا دولت را درتنگنا قرار دهد، ولی من معتقد هستم که ضرغامی باید استقلال خود را در مقابل اینگونه محافل حفظ کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: محافلی که ضرغامی را تحت فشار قرار می دهند در دولت گذشته هم راستا با دولت بودند، اما چون در حال حاضر مقابل دولت قرار دارند، صدا وسیما را تحت فشار قرار می دهند، ولی به نظر من ضرغامی باید انصاف را رعایت کرده و تحت تاثیر این محافل قرار نگیرد.

به گزارش ایرنا، گفت و گوی زنده رادیویی – تلویزیونی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران شب گذشته با تاخیر آغاز شد.

رییس جمهوری در ابتدای این گفت و گو خطاب به مجری برنامه اظهار داشت: از مردم که مدت مدیدی پای تلویزیون منتظر این برنامه ماندند تشکر می کنم اما خوشحالم که با وجود این تاخیر شما را امشب در برنامه داریم.

About

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …