چاپ مطلب چاپ مطلب

هاشمی :آقای روحانی ایستاده و عقب نشینی نکرده است./منظورم صداو سیمای خودمان نبوده!!

به هر حال آنچه که میل همه ما است، این است که صدا و سیما حالت کاملاً ملی داشته باشد و پوشش کامل برای همه نیروهای وفادار به انقلاب داشته باشد و تبعیضی قائل نشود.
به گزارش جام نیوز؛ هاشمی رفسنجانی ضمن اظهار امیدواری برای اصلاح مسیرصداوسیما برای رسیدن به جایگاه درخور رسانه ملی و فرآگیر که مایه آرامش جامعه باشد نه زمینه ساز رشد و گسترش اختلافات، تاکید کرد: برخی ها هیچ مایل نبودند چنین دولتی سر کار بیاید و طبعاً نمی خواهند همکاری کنند و حتی می خواهند به گونه ای بر وفق سیاست ها و افکار خودشان باشد ولی آقای روحانی پای وعده هایش ایستاده و عقب نشینی نکرده است.

انتخاب نوشت: هاشمی رفسنجانی در ارزیابی پرداختن صدا و سیما به وقایع خرداد ۸۸ با وجود گذشت ۴ سال از این وقایع گفت: به هر حال آنچه که میل همه ما است، این است که صدا و سیما حالت کاملاً ملی داشته باشد و پوشش کامل برای همه نیروهای وفادار به انقلاب داشته باشد و تبعیضی قائل نشود و به جای دامن زدن به اختلافات، باید آرامش ایجاد کند که ان شاء الله اینگونه شود.

وی در توضیح تعبیری که چندی قبل با عنوان« جعبه سانسور» ، داشت نیز توضیح داد: مخصوص صدا و سیما نبوده، منظور از جعبه سانسور همه رسانه هایی بودند که حرف ها را سانسور می کنند و حرف خودشان را یک طرفه و گزینشی می زنند، گفتم که این ها تاثیر منفی برای خودشان دارد. چون مردم واقعیت را می فهمند و لذا تاثیر اساسی طولانی مدت ندارد و ممکن است موقتاً اثری داشته باشد. فقط صدا و سیمای خودمان را نگفتم؛ همه رسانه هایی که این آلودگی را دارند؛ مورد نظرم بودند

About

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …