چاپ مطلب چاپ مطلب

همزمان با هفته کتاب؛ خادمان نشر گیلان تجلیل می شوند

همای گیلان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد: به مناسبت گرامیداشت بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، مراسم تجلیل از خادمان نشر گیلان در رشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اعلام این خبر افزود: مراسم تجلیل از خادمان نشر گیلان، ساعت ۹ صبح پنج­شنبه ۲۹ آبان، با حضور جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ و هنر استان در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در این مراسم از ۲۳ خادم نشر استان تجلیل خواهد شد.

به گفته فاضلی، این افراد شامل ۱۲ مولف که کتابشان از آبان سال گذشته تا کنون برای نخستین بار به چاپ رسیده، سه ناشر، یک چاپخانه دار و یک کتابفروش فعال و پنج کتابدار کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان انتخاب شده اند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مراسم مذکور با همکاری اداره کل کتابخانه های استان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت برگزار می شود.

شنبه ۲۴ آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و آغاز هفته کتاب بود و هفته کتاب تا اول آذر ادامه دارد

About

Check Also

#گردهمایی #روابط‌عمومی‌های ستادی و استانی وزارت #میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور// #کسب_رتبه_برتر روابط عمومی #استان_گیلان در بین روابط‌عمومی‌های ستادی و استانی وزارت متبوع

🔻 #گردهمایی #روابط‌عمومی‌های ستادی و استانی وزارت #میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور// #کسب_رتبه_برتر روابط عمومی …