چاپ مطلب چاپ مطلب

واکنش کحالی به اظهارات ندیمی اگر سری به شهر بزنید متوجه خواهید شد که چه کارهایی در دوران مدیریت بنده کم سواد انجام شده است

همای گیلان:پس از انتشار اظهارات ایرج ندیمی نماینده محترم مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا که در جمع تنی چند از اعضای شورای شهر لاهیجان بیان شده بود , رضا کحالی شهردار سابق این شهر جوابیه ای به تحریریه دیارمیرزا ارسال کرده اند که بدین شرح است:

۰۰۲باسلام و صلوات به صاحت مقدس آقا امام زمان (عج) احتراما در قسمتی از خبر پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا از قول یکی از عزیزان بزرگوار ملاحظه گردید که بنده را اهل اردبیل خطاب کرده اند.ضمن احترام به جایگاه و شخصیت هموطنان اردبیلی جهت روشن شدن افکار عمومی به استحضار می رساند که مادر بنده اهل روستای پهمدان از توابع لاهیجان و محل اقامتشان محله غریب آباد لاهیجان بوده و پدر اینجانب نیز اهل تبریز هستند و زادگاه بنده نیز تبریز بوده اما از سال ١٣۴٩در لنگرود اقامت داشتم و حداقل ٢۴سال در مسئولیتهای مختلف خدمتگذار مردم گیلان و شهروندان فهیم لاهیجان بودم .
اما درخصوص مدرک تحصیلی به لحاظ ارتباط شغلی تمامی دوره های شهرسازی را با موفقیت به پایان رسانده و مدارک لازم دریافت شده است .بدیهی است اینجانب به لحاظ ارتباط شغلی با ارایه مقاله در اخذ مدارکی چون لوح برتر مدیریت سبز کشوری , ارایه مقاله و اخذ لوح برتر همایش ساخت و ساز استاندارد و فرصتهای سرمایه گذاری , ارایه مقاله و دریافت لوحً برتر مدیریت توسعه پایدارکشور ,ارایه مقاله و اخذ لوح مدیریت خلاق کشوری و بیش از ٢٠ لوح تقدیر از استانداران وقت ,از تخصص کافی برخوردار هستم و حداقل ٨ دوره نیز بعنوان مدیر نمونه شهرستانی و استانی انتخاب شدم و  در دوره خدمت خود در لاهیجان به عنوان واحد نمونه در بین ادارات استان موفق به دریافت لوح برتر شده ام.
همچنین در رابطه با بدهی شهرداری لاهیجان نیز آمادگی کامل دارم با استاد و مدارک مثبته اثبات نمایم که هنگام تحویل شهرداری لاهیجان به اینجانب بیش از ١٢میلیارد تومان بدهی معوقه وجود داشت و هنگام تحویل اینجانب نیز لازم است بررسی شود. که اگر به ١٨میلیارد برسد صرفا بیش از ٧٠درصد مربوط به غرامت املاکی است که ضرورت خرید با پیش بینی ردیف بودجه و یا املاک واقع در مسیر دوره های قبل می باشد. کما اینکه بنده سعی ندارم آمار عملکرد خود را ارایه نمایم چون حداقل ۶٠درصد از کارهای عمرانی در دیدگان مردم است که با حمایت اعضا محترم شورای شهر و زحمت پرسنل خدوم شهرداری بوده است. و بنده هرگز ادعایی نکردم و نخواهم کرد.
لطفا سری به پایانه شهرستان لاهیجان و همچنین ساختمان جدید شهرداری , ساختمانهای جدید آتش نشانی , سالن همایش و ساختمان محل استقرار شورای محترم شهر و ساختمان واحد موتوری بزنید.
و نگاهی به اتوبان  ٣۵ متری عاقلیه و خیابان ۴بانده امام خمینی , پارکهای جدید ساخته شده در سطح شهر و بیش از ٣٩ دستگاه ماشین الات سبک و سنگین خریداری شده بیندازید.
اگر نگاهی به ساخت اولین ساختمان بدون دیوار شهرداری لاهیجان درکشور, باشگاه بزرگ , سالن ورزشی بانوان و آشپزخانه مرکزی شهرداری , واحد بایگانی و ساختمان واقع در باغ ملی ,لوله گذاری های سطح شهر خیابان قیام خیابان آزادگان و٠٠٠, روکش آسفالت ها و میدان های جدیدالحداث داخل شهر , بلوار امام رضا , تجهیزات خریداری شده واحد آتش نشانی و کالاهای موجود در انبار بیندازید و سری به استخر  لاهیجان و اطراف آن ,بام سبز و سنگ فرشهای انجام شده بلوارجانبازان, پیاده روسازی های سطح شهر که ٨٩درصد آن به اتمام رسیده است بزنید متوجه خواهید شد که تمامی این ها در دوره ی بنده کم سواد با حمایت شورای شهر و برای مردم فهیم لاهیجان که حقشان بیشتر از اینها بوده انجام گرفته است.

و به همه این ها می توانیم بودجه زمان تحویل و زمان مرخص شدن وضعیت قبل باغ ملی با شرایط فعلی  آن را اضافه نمایم.همچنین آغاز احداث پل رزمندگان لاهیجان که از آرزوهای دیرینه مردم منطقه بوده در دوران این حقیر انجام گرفته است.

در پایان هم باید بگویم که درخصوص ٢٠پرونده هم گویا اطلاعات غلط به جناب آقای مهندس ندیمی داده اند وگرنه ایشان اهل مطالعه هستند و بعید می دانم خودشان به علم این موضع رسیده باشند.
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،

About سردبیر ارشد

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …