چاپ مطلب چاپ مطلب

پیام مشترک امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار شهرستان لاهیجان جهت شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه، نماینده مجلس و  فرماندار شهرستان لاهیجان در پیام مشترکی از اقشار و آحاد مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند و نوشتند.
لاهیجانی ها با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اقتدار ایران اسلامی را در سایه اتحاد و همدلی به نمایش می گذارند.

همای گیلان، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین صدیق، ذبیح الله نیکفر و سید اسماعیل میر غضنفری در پیام مشترکشان به مناسبت ۲۲بهمن و سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افزودند: یوم الله بیست و دوم بهمن، روز تجلی افتخار، عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است که با جانفشانی و ایثار خون خود برای پیروزی حق بر باطل و استقرار عدالت،آزادی و جمهوری اسلامی قیام کردند.

امروز با گذشت چهلمین سال از خیزش عظیم ملت ایران در مقابله با استکبار ،استبداد واحیای ارزش های اسلامی، به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ایمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، به رغم دشمنی‌ها و توطئه‌های دائمی استکبار جهانی، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسیر پرافتخار خود به سمت آرمان‌های انقلابی و آینده ای آباد و درخشان را استمرار می‌بخشد.

آنان در این پیام اظهار داشتند: خدا را شاکریم که شجره طیبه انقلاب اسلامی با همه توطئه ها و نیرنگ های دشمنان در پرتو اتحاد،همدلی ،جانفشانی شهدا و ایثارگران و حضور در صحنه ملت غیور و انقلابی ایران همچون درختی سبز و تنومند به ثمر نشسته و در مسیر حیات بخش آرمان های الهی به سوی شکوفایی و بالندگی به پیش می رود.

بی تردید عموم مردم انقلابی، شهید پرور و ولایت مدار لاهیجان، همگام و هم صدا با مردم غیور ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و خلق حماسه ای دیگر موجب تقویت اقتدار نظام، خرسندی دوستان انقلاب و ناامیدی دشمنان می شوند و پاسخی کوبنده به ادعاهای بدخواهان به سرکردگی آمریکا خواهند داد.

آنان با تبریک و تهنیت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ابراز امیدواری کردند که لاهیجانی‌ها همچون گذشته با حضور حماسی، انقلابی و توصیف ناپذیر خود در روز ۲۲ بهمن، صلابت و عظمت انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته و دسیسه ها و نقشه های دشمنان انقلاب را نقش بر آب می کنند و برگ زرین دیگری به تاریخ افتخارات و حماسه آفرینی های خود می افزایند.

مهدی صدیق
امام جمعه لاهیجان

ذبیح نیکفر
نماینده مردمشهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی

سید اسماعیل میرغضنفری
فرماندار لاهیجان

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

قیمت رسمی گوشت و مرغ اعلام شد

قیمت رسمی گوشت و مرغ اعلام شد 🔹سامانه تامین دام و طیور قیمت انواع گوشت …