چاپ مطلب چاپ مطلب

در اولین روز از طرح تشدید نظارتی نوروزی گیلان: کشف ۳۶۱حلقه لاستیک احتکار شده در منزل مسکونی/ ۷۰ اکیپ در طرح نظارتی عیدانه گیلان اعزام شدند/ مردم احتکار را گزارش دهند

مدیرکل صمت استان گیلان از کشف ۳۶۱ حلقه لاستیک انواع خودرو های سبک و نیمه سنگین احتکار شده به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون تومان در یک منزل مسکونی در رشت خبر داد.

همای خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ صبح امروز طرح بزرگ نظارتی عیدانه با حضور و همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، و همکاری اتاق اصناف، شرکت شهرکهای صنعتی و سازمان زمین شناسی و تعزیرات آغاز شد که تیمور پورحیدری با تشریح این خبر گفت: با تمام قوا و نیروهای انسانی حوزه صمت گیلان در جهت مبارزه با گرانفروشی، احتکار، کم فروشی و هرگونه تخلف بسیج شده ایم.

وی با بیان اینکه با هماهنگی همه نهادهای نظارتی با اخلالگران بازار بشدت برخورد خواهد شد، گفت: ۷۰ تیم نظارت و بازرسی از بازار استان گیلان فعال شده اند که ۴۰ اکیپ در مرکز استان و ۳۰ اکیپ در سطح شهرستان های استان میباشند.

تیمور پورحیدری خاطرنشان کرد: هدف گذاری های نظارتی ما برای جلوگیری از احتکار، اختفاء و گرانفروشی کالاهای اساسی در سطح عمده و خرده خواهد بود و بر همین اساس از مردم فهیم استان گیلان تقاضا داریم با هوشیاری کامل موارد احتکار اختفاء و گرانفروشی و یا هر گونه تخلف را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ این اداره کل و یا شماره تلفن ۱۳۵ اداره کل تعزیرات حکومتی که به صورت شبانه روزی فعال می باشند گزارش نمایند تا بتوانیم سیطره نظارتی خود را گسترش دهیم.
وی در پایان گفت: از بازاریان و کسبه متدین استان تقاضا داریم که نسبت به مردم و گردشگران نهایت مساعدت را داشته و اجناس را با تخفیف ویژه جهت جذب سهم بازار بیشتر و رونق اقتصادی بیشتر در ایام عید عرضه نمایند.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …